۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه رسول ا... (ص):

اسلام بواسطه غدیر در همه زمان‌ها و مکان‌ها بیمه شده است

  • ۲بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

حجت الاسلام گواهی در مراسم تودیع و معارفه مسئولین نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج امام خمینی (ره) سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) تهران بزرگ در باره عنوان این ناحیه به نام بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت: نام و یاد امام خمینی (ره) منشا برکات است و اثرات نیکویی دارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص)افزود: باید توجه داشت که خود نام و اسم اثرات خاص دارد مانند نامگذاری فرزندان لذا به لحاظ حساسیت منطقه 12 تهران و قدمت آن ، این ناحیه را به نام امام راحل نامگذاری کرده اند و باید این جایگاه را به خوبی حفظ کرد و دانست که این نام ، نام عادی و معمولی نیست و باید آن را مورد تفکر قرار داد و حرمت این جایگاه به نحو مطلوب حفظ شود.

گواهی با اشاره به دهه ی ولایت و امامت درباره ی واقعه ی غدیرخم اظهار داشت: عید غدیر بزرگترین شاخصه و ظرفیت دینی است که اسلام بواسطه آن در همه زمانها و مکانها بیمه شده است و اگر واقعه غدیر رخ نمی داد، با رفتن پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله همه چیز خاتمه پیدا می کرد، چرا که می بینیم هنوز جسم مطهر ایشان بدون غسل و کفن بر زمین است که واقعه سقیفه اتفاق می افتد و بعد از آن امامت را خانه نشین کردند .

وی افزود: در آیات نازل شده در خصوص روز غدیر 4 خروجی وجود دارد که می توان چنین برداشت کرد: 1. نعمت خداوند تا این روز هنوز تمام نشده بود و با بیان امامت و ولایت به اتمام رسید،2.بعثت رسول اکرم صلی الله علیه و آله در 18 ذی الحجه که باعث اکمال دین شد،3. خداوند رضایت خود را از مومنین اعلام کرد 4. نا امیدی و یأس دشمنان حتی در زمانی که پیامبر هنوز هم در بین مردم بودند ، بوجود آمد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه تهران بزرگ در پایان با اشاره به مراسم تودیع و معارفه خاطر نشان کرد: نباید پیشنهادات و انتقاداتی که از سوی ستاد فرماندهی و حوزه نمایندگی نسبت به هم انجام می پذیرد ، مانع از تعاملات این دو رده با هم گردد، چون هر دو مجموعه در راستای تحکیم رشته معنوی و فرهنگی این سازمان حرکت می کنند و باید به کمک هم در قالب ارزشهای اسلام و انقلاب معنویت را ارتقاء دهند.

در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام بلاغی تقدیر و تشکر به عمل آمد و طی قرائت حکمی حجت الاسلام و المسلمین جعفری به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه ناحیه امام خمینی (ره) معرفی گردید.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.