دادستان کل کشور:

پاکستان به پناهگاه تروریست‌ها تبدیل شده است

پاكستان,قوه قضاييه,رييسي

دادستان کل کشور گفت: پاکستان ملجأ و پناهگاه تروریست‌ها شده و نیروهای امنیتی و انتظامی ما حرکت اخیر نیروهای جندالشیطان را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی در حاشیه مراسم ختم قائم مقام سازمان بازسی کل کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد آخرین روند رسیدگی به پرونده محمود احمدی‌نژاد گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی‌اژه‌ای در رابطه با این پرونده اطلاع‌رسانی خواهند کرد.

دادستان کل کشور در رابطه با حادثه تروریستی در سراوان تصریح کرد: بارها اعلام شده که دشمنان به دنبال این هستند که کشور ما را ناامن جلوه دهند اما نیروهای دشمن توسط نیروهای امنیتی و نیروهای انتظامی قطعا رصد می‌شوند.

وی با بیان اینکه گله جدی ما از کشور پاکستان است، گفت: کشور پاکستان ملجأ و پناهگاه تروریست‌ها شده است و این وظیفه دیپلماسی کشور است که موضوع را به طور جدی دنبال کند تا دیگر شاهد ایجاد ناامنی از درون کشور پاکستان علیه نیروهای خودمان نباشیم.

رییسی تصریح کرد: این قضیه قطعا باید از سوی وزارت امور خارجه دنبال شود و حتما نیروهای امنیتی و نظامی ما این حرکت نیروهای جندالشیطان را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت.

انتهای پیام

کد N537012