رئوفیان به ایلنا خبر داد:

برگزاری مجمع عمومی جبهه ایستادگی در دوم آبان/رضایی و باهنر سخنران احتمالی مجمع عمومی جبهه ایستادگی

سیاست داخلی

مباحث درون گروهی، منشور جبهه ایستادگی و عمده فعالیت‌ها و برنامه‌های‌مان در قالب چارچوب ائتلاف سیاسی بین حزبی با حداقل رویكرد انتخاباتی است، در این مجمع عمومی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

عضو شورای عالی جبهه ایستادگی از برگزاری مجمع عمومی این جریان سیاسی در روز جمعه دوم آبان ماه سال جاری خبر داد.

ابوالقاسم رئوفیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص زمان برگزاری مجمع عمومی جبهه ایستادگی گفت: تصمیم داریم تا مجمع عمومی جبهه ایستادگی را در روز دوم آبان ماه سال جاری برگزار كنیم.

وی درباره مباحث مطرح و مورد بررسی در این مجمع عمومی اظهار داشت: مباحث درون گروهی، منشور جبهه ایستادگی و عمده فعالیت‌ها و برنامه‌های‌مان در قالب چارچوب ائتلاف سیاسی بین حزبی با حداقل رویكرد انتخاباتی است، در این مجمع عمومی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین در خصوص اینكه آیا مباحث مربوط به انتخابات مجلس دهم نیز در این ائتلاف مورد بررسی قرار می‌گیرند؟ تصریح كرد: یكی از مباحث این مجمع تبیین سازوكار انتخاباتی و اصول جبهه ایستادگی در رابطه با مجلس دهم خواهد بود.

رئوفیان در خصوص اینكه سخنرانان ویژه این مجمع عمومی چه كسانی خواهند بود؟ ابراز داشت: تصمیم داریم تا از آقایان محسن رضایی و محمدرضا باهنر برای شركت و سخنرانی دعوت كنیم.

وی در پایان از برگزاری مجمع عمومی جبهه ایستادگی در تالار دریای نور خبر داد.

کد N536049