۱
عضو کمیسیون امنیت ملی با ایلنا مطرح کرد؛

بررسی حادثه سراوان در مجلس با حضور مسئولان ناجا و وزارت کشور

  • ۴۴بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

این حوادث قابل تامل است و باید بررسی شود که چرا فرزندان ما به راحتی به دست اشرار و عوامل سرویس‌های بیگانه به شهادت می‌رسند.

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: هفته آینده با شروع به کار مجلس حتما با حضور مسئولین ذیربط از ناجا و وزارت کشور حادثه سراوان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ابراهیم آقامحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به حادثه شب گذشته و امروز منطقه سراوان ضمن ابراز تاسف گفت: این حوادث قابل تامل است و باید بررسی شود که چرا فرزندان ما به راحتی به دست اشرار و عوامل سرویس‌های بیگانه به شهادت می‌رسند.
وی با تاکید بر اینکه باید بررسی شود که ضعف کار در برخورد اشرار کجاست، گفت: پیش از این نیز در منطقه سراوان شاهد اقداماتی از این قبیل بوده‌ایم، بنابراین کمیسیون امنیت ملی و وزارت کشور باید هرچه سریع‌تر در این زمینه اقدام کنند، تا دیگر شاهد چنین فجایعی نباشیم.

وی گفت: ‌باید رسیدگی شود که اشرار از چه طریقی به این منطقه ورود پیدا می‌کنند، البته در موارد قبل بررسی‌های لازم صورت گرفته و اگرچه هم‌اکنون در تعطیلات مجلس هستیم، اما قطعا تماس‌هایی گرفته خواهد شد و توضیحات لازم از مسئولان ذیربط خواسته می‌شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: هفته آینده با شروع به کار مجلس حتما با حضور مسئولین ذیربط از ناجا و وزارت کشور حادثه سراوان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نماینده خرم‌آباد تاکید کرد: ‌پس از بررسی‌های دقیق باید با چنین اشراری برخوردهای شدید صورت گیرد، تا دیگر شاهد چنین اقداماتی از سوی این گروه‌ها نباشیم.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.