عضو کمیسیون امنیت ملی:

رییس مجلس حادثه سراوان را پیگیری می‌کند

سراوان

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رییس مجلس شورای اسلامی در رابطه با حادثه مرز سراوان با مسئولین امنیتی کشور وارد بحث و مذاکره خواهد شد و در رابطه این موضوع عکس‌العمل نشان خواهند داد.

صفر نعیمی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در رابطه با حادثه اخیر که در مرز سراوان اتفاق افتاد، گفت: اشراری که این کار را در مقام تروریست انجام می‌دهند و به پایگاه‌های مرزی ما از نظر جانی و مالی خسارت وارد می‌کنند محکوم هستند.

وی ادامه داد: تعدادی از افراد بیان کردند که فرماندهی مرزبانی و وزارت کشور در این راستا مقصر است؛ در حالی که اینگونه نیست و کسانی که چنین اظهارنظری را داشتند قطعا از موقعیت جغرافیایی سراوان بی‌اطلاع هستند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مرزبانان جمهوری اسلامی ایران همواره بیدارند و مسائل را آگاهانه رصد می‌کنند و درصدد رفع مشکلات موجود در مرزهای کشورمان نیز هستند.

نعیمی با اشاره به تعطیلی مجلس در هفته جاری به دلیل سرکشی نمایندگان به حوزه انتخابی خود گفت: حتما رییس مجلس شورای اسلامی با مسئولین امنیتی شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور وارد بحث و مذاکره خواهد شد زیرا رییس مجلس شورای اسلامی نسبت به این نوع مسائل حساس هستند و قطعا عکس‌العملی را نشان خواهند داد.

وی ابراز امیدواری کرد که بررسی‌های بیشتر در رابطه با این حادثه با بازگشت نمایندگان از حوزه انتخابیه صورت گیرد.

انتهای پیام

کد N534802