عضو کمیسیون امنیت ملی:

رییس مجلس حادثه سراوان را پیگیری می‌کند

سراوان

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رییس مجلس شورای اسلامی در رابطه با حادثه مرز سراوان با مسئولین امنیتی کشور وارد بحث و مذاکره خواهد شد و در رابطه این موضوع عکس‌العمل نشان خواهند داد.

صفر نعیمی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در رابطه با حادثه اخیر که در مرز سراوان اتفاق افتاد، گفت: اشراری که این کار را در مقام تروریست انجام می‌دهند و به پایگاه‌های مرزی ما از نظر جانی و مالی خسارت وارد می‌کنند محکوم هستند.

وی ادامه داد: تعدادی از افراد بیان کردند که فرماندهی مرزبانی و وزارت کشور در این راستا مقصر است؛ در حالی که اینگونه نیست و کسانی که چنین اظهارنظری را داشتند قطعا از موقعیت جغرافیایی سراوان بی‌اطلاع هستند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مرزبانان جمهوری اسلامی ایران همواره بیدارند و مسائل را آگاهانه رصد می‌کنند و درصدد رفع مشکلات موجود در مرزهای کشورمان نیز هستند.

نعیمی با اشاره به تعطیلی مجلس در هفته جاری به دلیل سرکشی نمایندگان به حوزه انتخابی خود گفت: حتما رییس مجلس شورای اسلامی با مسئولین امنیتی شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور وارد بحث و مذاکره خواهد شد زیرا رییس مجلس شورای اسلامی نسبت به این نوع مسائل حساس هستند و قطعا عکس‌العملی را نشان خواهند داد.

وی ابراز امیدواری کرد که بررسی‌های بیشتر در رابطه با این حادثه با بازگشت نمایندگان از حوزه انتخابیه صورت گیرد.

انتهای پیام

کد N534802

وبگردی