حمله به سراوان و شهادت چند مامور نیروی انتظامی

تروريست, سراوان, حمله

سه مامور نیروی انتظامی عصر روز گذشته(چهارشنبه) بوسیله اشرار مسلح در شهرستان سراوان به شهادت رسیدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) بر اساس اخبار منتشرشده، اشرار مسلح هم‌چنین بامداد امروز(پنجشنبه) با شلیک گلوله به پاسگاهی در شهرستان سراوان یکی از ماموران انتظامی را شهید کردند.


عصر روز گذشته نیز اشرار مسلح با پلیس 110 تماس گرفته و ماموران انتظامی را به خارج از شهر کشانده و در مسیر راه با کمین‌کردن، هر سه مامور انتظامی به نامهای ستوان آیت خانعلی پور، گروهبان یکم مرتضی مالکی و سرباز وظیفه محمد رضا نظریانی را به شهادت رساندند.
گفتنی است روز گذشته سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا از شهادت سه مامور ناجا در حین انجام وظیفه در سراوان خبر داد.
وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت 19:10 امروز (چهارشنبه) تماسی با مرکز فوریت های پلیسی 110 برگزار شد و در آن اعلام شد که عده‌ای اقدام به مزاحمت برای چند خانواده در یکی از روستاهای سراوان کرده اند.
وی با بیان این که بلافاصله ماموران به آدرس اعلامی اعزام شدند، افزود: در میانه راه گروهی از اشرار که در میانه راه کمین کرده بودند به سمت همکاران ما تیراندازی کردند و موجب شهادت سه نفر از آنها شدند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با بیان این که این تماس برای فریب ماموران انجام شده و صحت نداشت، گفت: متاسفانه یک افسر، یک درجه دار و یک سرباز وظیفه ما به شهادت رسیدند.
به گفته وی، در جریان این حادثه مورد مصدومی وجود نداشته است.
رحیمی با بیان این که عاملان این جنایت شناسایی شده اند، افزود: برخی از گروه های معاند نظام در خارج از کشور اطلاعیه هایی در این خصوص داده اند اما همکاران من در نیروی انتظامی پیگیر این پرونده هستند و برخی از عاملان این جنایت نیز شناسایی شده اند.
وی تأکید کرد: پلیس با عاملان این جنایت قاطعانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد.
کد N534566