رحماندوست در گفت و گو با ایلنا:

نحوه ارائه مجوز به معترضان منكرات نهایی نیست/مخالفت دولت طبیعی است

مجلس

در مورد بند ارائه مجوز به معترضان هم اگر پیشنهاد بهتری وجود داشته باشد آن را تصویب می‌كنیم و امكان دارد كه این یك بند مورد تصویب قرار نگیرد.

یكی از طراحان طرح حمایت از آمران معروف و ناهیان از منكر می‌گوید كه اگر پیشنهاد بهتری در مورد نحوه ارائه مجوز به معترضان منكرات در جامعه وجود داشته باشد مورد تصویب قرار می گیرد و نظر مخالف دولت در این مورد طبیعی است.

مجتبی رحماندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارتباط با تصویب كلیات طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منكر و مخالفت دولت با برخی از بندهای این طرح گفت:كدام یك از طرح‌های قانونی وجود دارد كه بخشی از بندهای آن مورد انتقاد مجلسی‌ها و دولتی‌ها نباشد؟ در مورد این طرح هم شرایط همین است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با بند ارائه مجوز به معترضان به منكر در جامعه از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منكر و همچنین نادیده گرفته شدن نقش وزارت كشور در این موضوع گفت: ما كلا ذیل 8 قانون اساسی نیاز داشتیم كه قانون تصویب كنیم كه كلیات آن نیز الحمدلله تصویب شد.

این عضو كمیسیون فرهنگی مجلس تاكید كرد: در مورد بند ارائه مجوز به معترضان هم اگر پیشنهاد بهتری وجود داشته باشد آن را تصویب می‌كنیم و امكان دارد كه این یك بند مورد تصویب قرار نگیرد.

رحماندوست همچنین تاكید كرد كه بررسی جزییات این طرح به جلسات بعدی مجلس موكول شده است.

کد N533807