۰
نوبخت در پاسخ به ایلنا:

دولت منتظر گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد رانت 7هزار میلیاردی است

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دولت

اجازه بدهید تا از جزییات لازم در ارتباط با تصویب کلیات طرح آمران به معروف اطلاع پیدا کنم چون به دقت نمی‌دانم چه چیزی تصویب شده اما اینکه ستادی تشکیل شود که مغایر وظایف دولت عمل کند درست نیست.

سخنگوی دولت از انتظار دولت برای دریافت گزارش كمیسیون اقتصادی در خصوص رانت هفت هزار میلیاردی دولت قبل خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدباقر نوبخت در نشست خبری خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه دولت در رابطه با رانت هفت هزار میلیاردی با توجه به صحبت‌های رئیس کمیسیون اقتصادی پیرامون پیگیری مجلس در مورد این مسئله چه اقداماتی انجام خواهد داد؟ گفت: ما هم منتظر دریافت گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد این فساد هستیم.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایلنا پیرامون اینکه بررسی‌ها در مورد تامین منابع صندوق پس‌انداز مسکن به کجا رسید، اظهار داشت: در این خصوص وزیر راه و رئیس کل بانک مرکزی در حال رایزنی هستند تا تامینات لازم صورت گیرد.

سخنگوی دولت در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه با توجه به کلیات طرح آمران به معروف، نظر دولت در این خصوص چیست؟ تصریح كرد: من اطلاعات دقیقی در این مورد در دست ندارم. اجازه بدهید تا از جزییات لازم اطلاع پیدا کنم چون به دقت نمی‌دانم چه چیزی تصویب شده اما اینکه ستادی تشکیل شود که مغایر وظایف دولت عمل کند درست نیست.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.