دادستان کل کشور:

قوه قضائیه با جدیت برای بازگشت خاوری تلاش می‌کند

سازمان بازرسي كل كشور,قوه قضاييه,رييسي

دادستان کل کشور گفت: قوه قضائیه به دنبال بازگشت محمودرضا خاوری به کشور است و وی باید زودتر به دست عدالت سپرده شود.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در حاشیه‌ مراسم تشیع پیکر ولی‌الله خبره با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که رئیس‌جمهور تاکید داشتند که جلسه‌ شورای عالی فضای مجازی برای رسیدگی به مسائل فضای مجازی تشکیل شود. آیا این جلسات تشکیل شده است یا خیر؟ گفت: تاکنون جلساتی در رابطه با شورای عالی فضای مجازی تشکیل نشده و دنبال آن هستیم که زودتر جلساتی در این راستا تشکیل شود.

وی درباره آخرین خبر از پرونده محمودرضا خاوری گفت: قوه قضائیه این پرونده را پیگیری می‌کند و امیدواریم زودتر به دست عدالت سپرده و با آن برخورد شود.

رئیسی تاکید کرد: قوه قضائیه با جدیت به دنبال بازگشت وی به کشور است.

دادستان کل کشور در رابطه با مرحوم ولی‌الله خبره گفت: ایشان یکی از قضات عالی‌رتبه‌ی کشور بودند و علاوه بر شان قضایی در مسائل کشور در امور اداری و مدیریتی نیز صاحب نظر بودند.

وی ادامه داد: حقیقتا مرحوم خبره یک چهره‌ی متعهد، متدین، دلسوز مردم، وفادار به انقلاب و ارزش‌های انقلاب بودند همچنین اگر در سازمان بازرسی کل کشور کار سختی انجام می‌شد و نیاز به فردی جامع‌بین داشت، نام آقای خبره بر زبان‌ها بود.

دادستان کل کشور تصریح کرد: علاوه بر مسائل مدیریتی، مرحوم خبره کارشناس و متبحر بودند و ایشان بدون نام و نشان و بدون داشتن چهره‌ی صدا و سیمایی خدمات بسیاری را انجام دادند.

رئیسی تصریح کرد: مرحوم خبره در تحول سازمان بازرسی کل کشور در دو دهه‌ی اخیر نقش ممتازی داشتند.

انتهای پیام

کد N533333