وزیر دادگستری:

خبره، میراث ارزشمند سازمان بازرسی کل کشور بود

سازمان بازرسي كل كشور,وزير دادگستري,پورمحمدي

وزیر دادگستری گفت: مرحوم ولی‌الله خبره یکی از میراث ارزشمند سازمان بازرسی و عناصر تعیین‌کننده در سازمان بازرسی بودند.

وزیر دادگستری گفت: مرحوم ولی‌الله خبره یکی از میراث ارزشمند سازمان بازرسی و عناصر تعیین‌کننده در سازمان بازرسی بودند.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسملین مصطفی پورمحمدی در حاشیه مراسم تشییع پیکر ولی‌الله خبره قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور، در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه جلسه‌ای که اخیرا با معاون اول رییس‌جمهور در رابطه با فساد اقتصادی برگزار شد را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ گفت: برای مبارزه با زمین‌خواری اینگونه جلسات به صورت پیوسته برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: پرونده خاصی در این جلسات مطرح نشده است و این پرونده‌ها به صورت بخش بخش است که توسط دستگاه‌های ذیربط مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

وزیر دادگستری در وصف مرحوم خبره، گفت: ایشان یکی از قضات خوب، دانشمند و عادل سازمان بازرسی بوده‌اند و بیش از 30 سال بدون وقفه فعالیت داشتند.

وی افزود: شاید قویا لوایح و بهترین قوانین را در سازمان بازرسی مرحوم خبره تنظیم کرده‌اند و ایشان یکی از میراث ارزشمند سازمان بازرسی و عناصر تعیین‌کننده و همچنین یکی از کارشناسان زبده و برجسته بودند که در همه مراحل نقش تعیین‌کننده و بسزایی داشتند.

پورمحمدی بیان کرد: امیدواریم این باقیات‌الصالحات در سازمان بازرسی کل کشور بتواند منشا خدمات بیشتر برای کشور و نظام باشد.

انتهای پیام

کد N533200