نوبخت در نشست مشترک مجلس و دولت؛

برنامه ششم در موعد مقرر به مجلس تقدیم می‌شود

دولت

بودجه سال آینده کل کشور با دو اصلاح همراه است، کلیه تبصره‌های تکراری از لایحه حذف شده است و همچنین در ارتباط با نوع و شیوه بودجه‌ریزی به روش عملیاتی مطابق با بندهای 31 و 32 سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری خدمت نمایندگان تقدیر خواهد شد.

معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور افزود: با توجه به اینکه سال آینده سال آخر اجرای برنامه پنجم توسعه است و براساس قانون برنامه و بودجه، برنامه ششم می‌بایست 6 ماه قبل از اتمام برنامه پنجم به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد، برنامه ششم با رویکرد اقتصاد مقاومتی و توازن منطقه‌ای در موعد مقرر به مجلس تقدیم خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از خانه ملت، محمدباقر نوبخت در نشست مشترک مجلس و دولت گفت: خوشبختانه بخشنامه بودجه در شورای اقتصاد به تصویب رسیده و اکنون بودجه در مراحل تهیه و تنظیم است و انشالله مانند سال گذشته در موعد مقرر و مهلت قانونی به مجلس تقدیم خواهد شد.

معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ادامه داد: بودجه سال آینده کل کشور با دو اصلاح همراه است، کلیه تبصره‌های تکراری از لایحه حذف شده است و همچنین در ارتباط با نوع و شیوه بودجه‌ریزی به روش عملیاتی مطابق با بندهای 31 و 32 سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری خدمت نمایندگان تقدیر خواهد شد.

کد N532745