جبهه پایداری تغییر نام داد

جبهه پايداري,وزارت كشور

سخنگوی جبهه پایداری با اعلام خبر تغییر نام این جبهه، گفت: جلسات مستمری میان آیت‌الله مصباح یزدی و حجت‌الاسلام تقوی برای ایجاد وحدت میان اصولگریان برگزار شده است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام محمدناصر سقای بی‌ریا در گفت‌وگو با «میزان» درباره تشکیل جلسات وحدت میان اصولگریان اظهار کرد: این جبهه نهایت تلاش خود را برای شرکت و دعوت از اصولگریان برای حضور در این جلسات به کار خواهد بست.

وی با اشاره به اینکه جلسات مستمری بین آیت‌الله مصباح و حجت‌الاسلام تقوی پیرامون ایجاد وحدت میان اصولگریان تشکیل شده است، تصریح کرد: جبهه پایداری از ابتدای شروع کار خود وحدت با اصولگریان را سرلوحه کاری خود قرار داده‌ و برای تحقق این موضوع با تشخیص آیت‌الله مصباح با تکیه بر ایدئولوژی دوایر متحدالمرکز اقدامات خود را در حیطه عملی انجام داده است.

سخنگوی جبهه پایداری تاکید کرد: ما معتقدیم اصولگریان باید با یکدیگر وحدت داشته باشند و در راستای یک برنامه منسجم فعالیت‌های خود را انجام دهند.

سقای بی‌ریا درباره نظر وزارت کشور مبنی بر اینکه جبهه پایداری برای فعالیت باید نام خود را به حزب تغییر دهد، گفت: وزارت کشور چنین نظری را به ما ابلاغ نکرده است ولی در تماس شفاهی با بنده درخواست کردند که ما می‌توانیم با اسم پایداری به فعالیت خود ادامه دهیم ولی با توجه به درخواست جبهه پایداری برای ثبت در وزارت کشور به عنوان یک حزب، روند تغییر نام در جبهه پایداری باید صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه نام این تشکل به حزب جبهه پایداری انقلاب اسلامی تغییر پیدا کرده است، تصریح کرد: لزومی ندارد عنوان اسم حزب برای جبهه پایداری به کار برده شود، چون بسیاری از تشکل‌ها و احزاب سیاسی نیز این مکانیزیم را رعایت نمی‌کنند.

سخنگوی جبهه پایداری خاطرنشان کرد: این جبهه با جدیت تمام و انجام یک برنامه‌ریزی دقیق خود را برای ایجاد وحدت بین اصولگریان آماده کرده است.

انتهای پیام

کد N532551