مددی: مبارزه با گروه تکفیری داعش تلاش مضحکانه آمریکاست

داعش

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مبارزه آمریکا با گروه تکفیری و ضد اسلام داعش تلاشی مضحکانه و ظاهرنمایی است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدعلی مددی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته ناجا، گفت: سیاست یک بام و دو هوای آمریکا نشان از عجز و ناتوانی حاکمان کاخ سفید بوده و بیانگر بی‌تدبیری سران آمریکا در مواجهه با مسائل جهانی است.

وی ادامه داد: مبارزه با گروه تکفیری و ضد اسلام داعش تلاش مضحکانه و ظاهرنمایی آمریکاست تا حضور خود را در منطقه تثبیت نماید.

این نماینده مجلس همچنین ضمن محکومیت سیاست‌های آمریکا و هم‌پیمانان اروپایی او، حمایت خود را از مردم غزه، سوریه و عراق اعلام کرد.

مددی در ادامه با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود، اظهار کرد: وزیر کشور باید پاسخ دهد که چرا خواسته دیرینه مردم ترکمنچای در خصوص شهرستان شدن این حوزه انجام نگرفته است که از سیاست تدبیر و امید دولت به دور است و انتظار می‌رود با توجه به مهیا بودن شرایط این کار صورت گیرد.

نماینده مردم میانه در مجلس در ادامه در خصوص رسیدگی به جاده‌ها، تکمیل و بازسازی بیمارستان امام خمینی (ره)، رسیدگی به وضعیت درمانی مردم و تکمیل ورزشگاه چند هزار نفری میانه به مسئولان اجرایی تذکر داد.

انتهای پیام

کد N531790