هیات دولت تصویب کرد:

اضافه شدن عضو جدید به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک

دولت

بر اساس مصوبه هیأت وزیران، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور به ترکیب اعضای کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک، اضافه می شود.

بر اساس مصوبه هیأت وزیران، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور به ترکیب اعضای کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک، اضافه می شود.

به گزارش ایلنا، هیأت وزیران تصویب کرد: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور به ترکیب اعضای کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک، موضوع بند 2 تصویب نامه شماره 111947/ت 49506 ه مورخ 30/5/1392 اضافه می گردد.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، این مصوبه را در تاریخ 8 مهرماه 1393 برای اجرا به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و دفتر هیأت دولت ابلاغ کرد.

با این مصوبه، تعداد اعضای کمیسیون به 17 عضو رسید. بر این اساس، کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک متشکل از معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی رییس جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،وزیر آموزش و پرورش، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر کشور،وزیر ورزش و جوانان، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور، معاون امورمجلس رییس جمهور، معاون حقوقی رییس جمهور، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت دادگستری است.

از جمله وظایف این کمیسیون، تنظیم و تدارک جلسات کارشناسی کمیسیون در امور مربوط به امور اداری، استخدامی، تشکیلات، روابط کار، تعاون، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تامین اجتماعی، امداد و نجات و بهزیستی، هماهنگی موردی درباره تصمیمات کمیسیون با مراجع مختلف تصمیم گیری، اقدام لازم در مورد ارتقای سطح کیفی تصمیمات کمیسیون و برقراری امکان مشارکت نخبگان، کارشناسان برجسته مراکز علمی و پژوهشی و مدیران باسابقه در تصمیم سازی کمیسیون است.

کد N531087