طی پیامی؛

رئیس مرکز پژوهش های مجلس هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

مجلس

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در پیامی هفته نیروی انتظامی را به تمامی امنیت‌آوران جان برکف این نیرو تبریک گفت و یاد شهدای عزیز ناجا را گرامی داشت.

متن پیام نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس به شرح زیر است:

هفته نیروی انتظامی، مجالی کوتاه برای بیان دیوان رشادت‌ها و دلاوری‌های مردان و زنانی است که با ایثارهای بی‌نظیر خود در لباس مقدس نیروی انتظامی امنیت و اقتدار ایران اسلامی را رقم زده‌اند.

امروز ایران اسلامی باوجود تهدیدهای امنیتی، اقتصادی، فرهنگی اجتماعی، به میمنت حضور نیروهای مخلص و مکتبی انتظامی به خوبی توانسته است تا این‌بار در سنگرهای ایمان و عمل، تهدیدهای دشمنان در فضای مجازی، مرزها، امنیت اجتماعی، فضاهای فرهنگی را دفع کند و زمینه دستیابی ایران به افق چشم‌انداز و قله‌های افتخار در سایه امنیت را هموار کند.

امروز نیروی انتظامی با توسعه انسانی و فنی خود توانسته است تا حربه‌ها و تهدیدهای نوین دشمنان به ویژه تهدیدها در فضای تبادل اطلاعات را به خوبی دفع کند و در سال «فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریتی جهادی»، سنگرهایی مقاوم در برابر دست‌اندازیهای اقتصادی و فرهنگی دشمنان ایجاد کند.

هفته نیروی انتظامی همچنین فرصت مغتنمی است برای یادآوری و بیان رشادت‌های شهدا و ایثارگران بزرگواری که در طول سال‌های پس از انقلاب، دوران دفاع مقدس و در مبارزه با سوداگران مواد مخدر و تهدیدکنندگان مرزها، عاشقانه جان خویش را در طبق اخلاص نهادند و ایثارگرانه امنیت ایران اسلامی را بر جان خویش مرجح و مقدم دانستند.

اینجانب ضمن تبریک این هفته به نیروهای همیشه هوشیار نیروی انتظامی، توفیق روزافزون آنان در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب را از درگاه ایزد منان خواستارم.