رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

دشمن درصدد خدشه‌دار كردن چهره اسلام در جهان است

سیاست داخلی

امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم است و شما فرماندهان، کارکنان و روحانیون عقیدتی سیاسی های ارتش جمهوری اسلامی ایران باید با برنامه ریزی و اجرای برنامه ها و مراسم های اثر بخش، جنگ نرم دشمن را خنثی کنید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع فرماندهان و مسئولین قرارگاه عملیاتی لشکر 28 کردستان و یکان های تابعه گفت: دشمن با استفاده از جنگ نرم و تشکیل گروه های تروریستی در صدد خدشه دار نمودن چهره اسلام در جهان است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم که همزمان با عید سعید قربان در این یکان عملیاتی حضور یافته بود، گفت: امروز دشمن فهمیده و لمس کرده که اسلام در حال پیشروی در تمام دنیاست لذا با استفاده از جنگ نرم و تشکیل گروه‌های تروریستی درصدد خدشه‌دار نمودن چهره اسلام در جهان است.

وی در ادامه و در خصوص جنگ نرم گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم است و شما فرماندهان، کارکنان و روحانیون عقیدتی سیاسی های ارتش جمهوری اسلامی ایران باید با برنامه ریزی و اجرای برنامه ها و مراسم های اثر بخش، جنگ نرم دشمن را خنثی کنید.

نماینده ولی فقیه در ارتش در ادامه با برشمردن اهداف جنگ نرم دشمن بیان کرد: اهداف دشمن در تهاجم فرهنگی، حفظ عقب ماندگی ملل اسلامی، به تباهی کشاندن نسل ها، فرو نشاندن بیداری و هوشیاری رو به رشد جوانان و نوجوانان در جوامع اسلامی، حفظ وابستگی فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، نظامی و اجتماعی، به غارت بردن ثروت های ملی، مقابله با اسلام ناب محمدی(ص) و جایگزین نمودن فرهنگ الحادی غرب، ضربه زدن به اصل نظام جمهوری اسلامی ایران و مجاز جلوه دادن فساد و گسترش آن در جامعه است

کد N530798