یک عضو کمیسیون کشاورزی:

استیضاح وزیر نیرو مشکلی را حل نمی‌کند/ برخی مشکلات به خاطر کمبود اعتبار است

وزير نيرو,استيضاح

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اخبار مربوط به تلاش برخی نمایندگان برای استیضاح وزیر نیرو گفت که استیضاح وزیر نیرو به صلاح نیست.

هدایت‌الله میرمرادزهی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصریح کرد: آقای چیت‌چیان در حیطه کاری که دارد به وظایف خود عمل می‌کند و اگر جلساتی برگزار شود و دولت سهمیه و اعتبار آب را بیشتر کند بیشتر به نتیجه می‌رسیم تا این‌که وزیر استیضاح شود و وزیر دیگری روی کار بیاید و کاری از پیش نرود.

او ادامه داد: گاها خواسته‌ای که نمایندگان از آقای چیت‌چیان دارند همان خواسته‌ای است که خود آقای چیت‌چیان از هیات دولت دارند. ما باید سعی کنیم مشکلات را از طریق اعتبارات حل کنیم نه این‌که دوستان گاهی کلیاتی از آن‌چه در قبل بوده و وزارت نیرو نقشی در آن نداشته را مطرح و از این طریق برخورد کنیم.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: آقای چیت‌چیان در همه بخش‌ها خواهان رفع مشکل است و اگر در مجمعی صحبت شود و مسائل حل شود بهتر است. نمایندگان و آقای چیت‌چیان در این جلسه ببینند آیا چیزی که دارد اتفاق می‌افتد از کم‌کاری ایشان است یا کمبود اعتبار و مسائل دیگر است که در این صورت می‌توانیم از دولت کمک بخواهیم.

او در پایان گفت: استیضاح آقای چیت‌چیان را به صلاح نمی‌دانم چون دولت همه تلاش خود را می‌کند که مشکل را حل کند. ما هم نباید به جای اینکه مشکل را حل کنیم مشکلی را اضافه کنیم.

انتهای پیام

کد N529823