۰
حسینی‌بوشهری:

اسلام آمریکایی لباس دین بر تن اجانب کرده است

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
عيد قربان,حسيني بوشهري,نماز عيد قربان

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، با اشاره به پیام حج رهبر انقلاب گفت:‌ اسلام آمریکایی امروز لباس دین بر تن نوکران و اجانب کرده و بر آتش فتنه و تفرقه در جهان اسلام دامن می‌زند.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، با اشاره به پیام حج رهبر انقلاب گفت:‌ اسلام آمریکایی امروز لباس دین بر تن نوکران و اجانب کرده و بر آتش فتنه و تفرقه در جهان اسلام دامن می‌زند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری در خطبه‌های نماز عید سعید قربان در جمع نمازگزاران افزود: پیام بلند و رفیع رهبر انقلاب سه نکته مهم را شامل می‌شد؛ اول آنکه اتحاد حیاتی‌ترین وظیفه امروز جامعه اسلامی است، چراکه دشمنان با توطئه‌ها و تفرقه‌افکنی‌های خود و ایجاد گروه‌های تکفیری به دنبال آن هستند که مسلمانان را به جان یکدیگر بیاندازند و خود در حاشیه امنیت باشند.

وی مسئله فلسطین را دومین نکته مهم پیام رهبری دنست و گفت: از بیش از 60 سال پیش تاکنون با حضور رژیم غاصب صهیونیستی در خاک‌ فلسطین، روزی نبوده که مردم مورد آماج حملات و آزار نباشند و وظیفه امت اسلامی حمایت مادی و سیاسی از فلسطین است.

حسینی‌بوشهری بیان کرد: سومین نکته پیام رهبری نیز آن است که عده‌ای به نام اسلام بر کشورها حکومت می‌کنند اما لباس اسلام را برای نوکری به اجانب می‌پوشند و به جای آنکه اشداء علی الکفار باشند در مقابل مسلمانان جبهه می‌گیرند.

این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه در ادامه گفت: نشانه اسلام محمدی صفا و همدردی با امت اسلام و نشانه اسلام آمریکایی خدمت به بیگانگان است.

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان با اشاره به معنای عید اظهار کرد: عید به معنای رجوع و برگشت است و قربان به معنای تقرب و نزدیک شدن؛ بنابراین عید قربان روزی است که زمینه بازگشت به خود و خدا فراهم می‌شود.

وی افزود: اعیاد اسلامی عبارتند از قربان، فطر، غدیر و روز جمعه که وجه اشتراک تمام این اعیاد آن است که این روزها همگی در رابطه با مسئولیت پذیری انسان است.

حسینی‌بوشهری گفت: عید فطر به شکرانه مبارزه با نفس و روزه‌داری در ماه مبارک رمضان است و عید قربان نیز یادآور اطاعت بی چون و چرای حضرت ابراهیم و اسماعیل در انجام بزرگترین تکلیف الهی است.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در پایان با اشاره به روز نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی حافظ امنیت کشور است.

حسینی‌بوشهری اظهار کرد: در رابطه با آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی بعضی اتفاقات و صحنه‌ها در شهر کریمه اهل بیت(علیهاسلام) علیرغم تلاش‌های شبانه روزی، در شأن جامعه اسلامی نیست و تقاضا داریم خدمتگزاران نیروی انتظامی در این زمینه بیش از پیش تلاش کنند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.