تولیت مسجد جمکران:

قصد دشمن، تبدیل ارزش‌ها به ضدارزش است

مسجد جمكران

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: دشمنان با تمام توان رسانه‌ای و تبلیغاتی در تلاش هستند جای ارزش‌ها و ضد ارزش‌ها را عوض کنند.

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: دشمنان با تمام توان رسانه‌ای و تبلیغاتی در تلاش هستند جای ارزش‌ها و ضد ارزش‌ها را عوض کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان در بازدید از ویژه برنامه‌های فرهنگی مرکز گل نرگس این مکان مقدس، خطاب به مربیان این مرکز، افزود: کار زیربنایی شما در این مرکز باید آن باشد که ارزش و ضد ارزش را برای کودکان به صورت صحیح تعلیم دهید و در وجودشان تثبیت کنید.

وی اظهار کرد: خواهران در بسیاری از زمینه‌ها از لحاظ جدیت، ایمان و اخلاص در عمل پیشتاز بوده‌اند که ما در مرکز فرهنگی هنری گل نرگس نیز شاهد تلاش این عزیزان هستیم و برای آن‌ها از خداوند متعال پاداشی شایسته مسئلت داریم.

وی با تشکر از تلاش مربیان به جهت انجام کار ارزشمند تربیتی، گفت: فعالیت‌های تربیتی با کودکان به جهت تأثیرگذاری عمیق‌تر نسبت به سایر فعالیت‌های فرهنگی، می‌تواند اثر ماندگارتری داشته باشد.

رحیمیان اظهار کرد: زیرساخت اعتقادی انسان‌ها در زمان کودکی شکل می‌گیرد، به همین جهت، خاطره خوبی که یک کودک از این فضا در ذهنش شکل می‌گیرد ممکن است مسیر حرکت او را در آینده شکل دهد.

وی با اشاره به اهمیت امر تعلیم و تربیت، گفت: هر تعلیم و تربیت خوبی که در اینجا انجام شود، علاوه بر ارزش معمول هر کار فرهنگی، به لحاظ آنکه نقش پایداری می‌تواند در آینده کودک داشته باشد، از ارزش مضاعف برخوردار است.

وی نحوه برخورد با کودکان را مهم ارزیابی کرد و افزود: شیوه برخورد و هر قالب فعالیتی که برای کودکان طراحی می‌شود می‌تواند آنقدر جذاب باشد که آنها را به دین علاقه‌مند و یا از دین متنفر سازد.

انتهای پیام

کد N529150