اسماعیلی:

کمبود کادر قضایی و اداری از مشکلات اساسی اکثر حوزه‌های قضایی است

تهران,دادگستري

رییس کل دادگستری استان تهران از دادسرای ناحیه 11 (منیریه)، گفت: کمبود کادر قضایی و اداری از مشکلات اساسی اکثر حوزه‌های قضایی است.

رییس کل دادگستری استان تهران از دادسرای ناحیه 11 (منیریه)، گفت: کمبود کادر قضایی و اداری از مشکلات اساسی اکثر حوزه‌های قضایی است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامحسین اسماعیلی در بازدید سرزده از دادسرای ناحیه 11، ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان و تقدیر از زحمات ارزشمند قضات و کارمندان شریف این ناحیه دادسرا، اظهار کرد: کمبود کادر قضایی و اداری از مشکلات اساسی اکثر حوزه‌های قضایی است که باعث شده فشار کاری شدیدی به همکاران وارد آید.

وی ادامه داد: امید می‌رود در اجرای برنامه 5 ساله پنجم توسعه و با مساعدت‌های بی‌دریغ آیت‌الله آملی‌لاریجانی ریاست محترم قوه قضائیه، با جذب مستمر سالیانه قضات تا حدی این نقیصه برطرف شود تا قضات و کارمندان ما بهتر بتوانند به پرونده‌ها رسیدگی کرده و اجرای عدالت کنند.

وی گفت: امروز قضات با روحیه ایثارگرانه در جهت احقاق حقوق عامه تلاش می‌کنند که جای بسی تقدیر دارد و این امر به جهت ظرفیت‌های بالایی است که همکاران ما از آن برخوردارند و چنانچه این ظرفیت‌ها به درستی شناسایی شده و به کار گرفته شوند در کاهش اطاله دادرسی و کم‌کردن حجم پرونده‌های شعب می‌تواند فوق‌العاده موثر واقع شود.

رییس کل دادگستری استان تهران و هیات همراه از بخش‌های مختلف دادسرای ناحیه 11 بازدید و از نزدیک با همکاران قضایی و اداری به گفت‌وگو پرداختند.

انتهای پیام

کد N528581