حضور 47 هزار قاری قرآن در ناجا، افتخار پلیس است

قرآن کريم,ناجا,سردار احمدي مقدم,فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اختتامیه بیست و یکمین مسابقات سراسری قرآن کریم ناجا حضور 47 هزار قاری خدمتگزار در بین کارکنان ناجا را توفیق بزرگ و مایه افتخار پلیس دانست.

به گزارش سرویس انتظامی ایسنا، سردار دکتر اسماعیل احمدی مقدم در آئین اختتامیه مسابقات سراسری قرآن کریم ناجا در مرکز آموزش ثامن الائمه مشهد، حضور در جمع افرادی که با قرآن مانوس هستند را افتخار دانست و گفت: این عزیزان پیشتازان ناجا هستند و نیروی انتظامی در صف اول دفاع در برابر تجاوزات و برقراری روحیه معرفتی و دین ورزی در اجتماع است.

وی اظهار داشت: حافظان قرآن کریم باید بدانند این هدیه ها جای توجه به خدا را نگیرد و این هدیه تنها برای قدردانی از آنهاست چرا که مرتجعین و اومانیست ها فکر می کنند تنها همین دنیا وجود دارد درحالی که ما معتقدیم این دنیا فانی است و فقط مکانی برای آزمون انسان است.

وی با اشاره به مطلبی که سال گذشته در مورد ولایت از او به اشتباه تفسیر شده بود، تصریح کرد: قرآن بدون ولایت مهجور است و ولایت عصر حاضر و جانشین به حق امام عصر (عج) تنها و تنها ولایت فقیه است و برای قرار گرفتن در صراط مستقیم تنها باید از دستورات ولی فقیه پیروی کرد.

احمدی مقدم حضور 47 هزار تن از قاریان خدمتگزار در بین کارکنان ناجا را افتخار پلیس ایران دانست و گفت: با همه این شرایط باز هم باید به بسط این موضوع پرداخت چرا که در سایه ایمان و عمل صالح که کتاب معرفتی آن قرآن است می توان به محبوبیت دست یافت و از پلیدی و تنگ نظری دوری کرد.

فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یک نیروی شاداب و جوان است و باید هرچه بیشتر با قرآن مانوس باشد چرا که غفلت از یاد خدا موجب نزدیک شدن به شیطان می شود.

براساس گزارش سایت پلیس، وی افزود: ما شرایط بسط کلام وحی را فراهم کرده ایم و پرسنل وظیفه و کادر در ماه مبارک رمضان به افتخار ختم قرآن کریم نائل می آیند اما اگر در روزهای دیگر سال هر روز یک صفحه از قرآن را تلاوت کنند انس و الفت دائمی با آیات نورانی قرآن مجید دارند و من خود آغاز کننده این طرح خواهم بود.

انتهای پیام

کد N528479