اعلام آمادگی گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان قم جهت اعزام و بازسازی غزه

غزه

گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان قم برای اعزام و بازسازی غره یا اعلام آمادگی کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل این بیانه به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

((وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا)) عنکبوت آیه 69

امروز مسئله فلسطین، مسئله اول اسلام است. امام خمینی (ره)

بار دیگر دنیا شاهد به ذلت کشیده شدن تمامی جبهه کفر و الحاد با هیمنه و ساز و برگ پیشرفته نظامی خود در مقابل گروهی اندک و تحقق یافتن وعده خداوند بود.

((کَمْ مِنْ فِئَةٍ قَلِیلَةٍ غَلَبَتْ فِئَةً کَثِیرَةً بِإِذْنِ اللَّهِ))بقره آیه 249

امروز تاریخ در حساسدترین نقطه خود یعنی چرخش از نگاه مادی گرایانه غربی به سوی اندیشه حقیقت جو و عدالتدطلب به پیشگامی انقلاب اسلامی ایران و بر پایه ظهور تمدن عظیم اسلامی با ریشه های معنویت خواهی است.

رژیم سفاک اسرائیل با تهاجم 51 روزه خود به غزه بار دیگر روی تمامی خونخواران و جنایتکاران تاریخ بشریت را سفید کرد.

60 هزار موشکی که این رژیم کودک کش بر سر مردم بی دفاع و مظلوم غزه شلیک کرد، حدود 2 هزار و دویست نفر را به شهادت رساند که حدود 600 نفر کودک و نوزاد بودند.

در این هجوم حدود 11 هزار خانه مسکونی به طور کلی از بین رفت و 6 بیمارستان و تعداد زیادی از مدارس و تاسیسات شهری با خاک یکسان شد.

اکنون 108 هزار نفر از مردم غزه بی خانه و سرپناه هستند و چشم تمامی کشورها و گروه های به ظاهر حافظ حقوق بشر غربی در دنیا به سوی این جنایت بشری بسته است.

ما گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قم ضمن حمایت از منویات مقام معظم رهبری با تمام توان آمادگی همه جانبه خود در زمینه خدمت رسانی در عرصه های عمرانی و زیرساختی، بهداشت و درمان، علمی و آموزشی و... را به مردم مظلوم غزه اعلام میداریم و در بازسازی غزه با تمام قوا در کنار این عزیزان ایستادهایم.

انتهای پیام

کد N527388