آیت الله امینی:

باید دریای افکار مختلف و متنوع در فضای مجازی را دریافت

فضای مجازی

آیت الله ابراهیم امینی از مراجع عظام تقلید با تأکید بر فعالیت گسترده دینی و تبلیغی در فضای مجازی گفت: به عمق فعالیت در فضای مجازی پی نبرده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم، آیت الله امینی روز پنجشنبه در دیدار با معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، با تأکید بر ضرورت شناخت فضای مجازی و فعالیت در آن ادامه داد: فقط تبلیغ در فضای بیرون نیست؛ بلکه فضای مجازی دریایی از افکار مختلف و متنوع است که باید آن را دریافت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فعالیت عمیق و گسترده غرب در فضای مجازی گفت: ما هنوز به عمق فعالیت در فضای مجازی پی نبرده‌ایم.

وی استفاده از لوازم پیشرفته و به روز در امر تبلیغ را ضروری دانسته و افزود: ما با این سادگی نمی‌توانیم در برابر انحرافات فکری مقاومت کنیم؛ باید هر چه در توان داریم تلاش کرد.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نیز در این دیدار گزارش مختصری در مورد فعالیت‌های این معاونت ارائه و با معرفی واحد مبلغان برتر و نخبه دفتر تبلیغات اسلامی به نشست‌های مختلفی که برای نخبگان تبلیغی برگزار شده است، اشاره کرد و گفت: تاکنون بزرگانی همچون آیات جوادی آملی و مکارم شیرازی در این نشست‌ها حضور داشته‌اند.

حجت الاسلام سعید روستا آزاد، از برگزاری نشست دیگری با حضور نخبگان تبلیغ خبر داد و افزود: نشست آتی با توجه به اهمیت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی در این موضوع برگزار می شود.

وی با اشاره به فرصت های تبلیغی که در فضای مجازی وجود دارد بیان کرد: نیازهای مردم و جوانان در این فضاها است و ما به عنوان مبلغان نباید از این قافله عقب بمانیم.

انتهای پیام

کد N527027