یادواره شهدای شهرداری‌ها با حضور وزیر کشور در مشهد برگزار شد

سیاست داخلی

نخستین کنگره شهدای شهرداری‌های کشور ششم اسفند ماه 1389 از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در مشهد مقدس برگزار که به مناسبت آن بانک اطلاعاتی شهدای شهرداری ها، وصیت نامه ها، آلبوم تصاویر این شهدا و اطلاعات مختلف دیگری در این زمینه تهیه شد.

چهارمین یادواره شهدای شهرداری های کشور پنجشنبه 10 مهرماه با حضور خانواده مکرم این شهدا، وزیر کشور و تعدادی از مسئولان از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریها با همکاری شهرداری مشهد مقدس در این شهر برگزار شد.

به گزارش ایلنا، این همایش با هدف تجلیل از جایگاه رفیع شهدای شهرداری ها و تکریم این شهدای والامقام، شناخت خانواده های این شهدا و تجلیل از آنها در سالن صبای مرکز صدا و سیمای استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.
در دوران دفاع مقدس 577 نفر از کارکنان 155 شهرداری کشور به درجه رفیع شهادت نائل شدند که 18 نفر آنها از شهرداران شهرهای کشور بودند.


نخستین، دومین و سومین دوره این یادواره در سال های 1389، 1390 و 1391 نیز از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در مشهد مقدس برگزار شده است.


شایان ذکر است نخستین کنگره شهدای شهرداری‌های کشور ششم اسفند ماه 1389 از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در مشهد مقدس برگزار که به مناسبت آن بانک اطلاعاتی شهدای شهرداری ها، وصیت نامه ها، آلبوم تصاویر این شهدا و اطلاعات مختلف دیگری در این زمینه تهیه شد.

کد N526681