حماس: طفره رفتن عباس از عضویت در دادگاه لاهه باعث تداوم جنایت‌های صهیونیستها می‌شود

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد: محمود عباس عضویت در دادگاه کیفری بین المللی را به شکست یا موفقیت طرح هایش در شورای امنیت جهت تعیین جدول زمانی پایان دادن به اشغالگری رژیم صهیونیستی مرتبط ساخته و این باعث فرار سران رژیم صهیونیستی از مجازات و پیگردهای بین المللی و در نهایت منجر به تشدید جنایت های این رژیم علیه ملت فلسطین خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، فوزی برهوم، سخنگوی حماس امروز(چهارشنبه) در بیانیه ای تصریح کرد: عضویت در دادگاه کیفری بین المللی و امضای معاهده رم خواسته عموم ملت فلسطین است و و اخیرا تمامی گروه ها و جریان های فلسطینی موافقت خود با این مساله را اعلام کردند. همچنین تحقق این دو خواسته موجب بازداشتن دشمن صهیونیستی از ادامه جنایت ها علیه ملت فلسطین و حمایت از ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین خواهد شد و در نهایت می تواند زمینه ساز محاکمه سران رژیم صهیونیستی در دادگاه های بین المللی باشد.

برهوم اظهار داشت: سخنان اخیر عباس که گفته اجازه شلیک حتی یک گلوله به سمت دشمن صهیونیستی و یا شعله ور شدن انتفاضه مسلحانه علیه این رژیم را نخواهد داد به منزله بستن دست مقاومت در برابر این رژیم و هموار کردن زمینه برای ادامه تجاوزات و جنایت های این رژیم علیه ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی تاکید کرد که مقاومت و در راس آن مقاومت مسلحانه حق مشروع ملت فلسطین است که تمامی قوانین بین المللی نیز متضمن آن هستند.

انتهای پیام

کد N526274