سرلشگر فیروزآبادی در جمع خبرنگاران:

نتانیاهو سگ هار آمریکایی هاست/ اعضای ائتلاف غربی بدنبال تصاحب نفت منطقه هستند

نیروهای مسلح

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به سخنان اخیر توهین آمیز نتانیاهو گفت: نتانیاهو سگ هار آمریکایی هاست و هیچ کشوری سخنان آنها را نمی شنود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امروز بعدازظهر در حاشیه مراسم ختم همسر حجت الاسلام سعیدی که در مسجد امیرالمومنین شهرک شهید محلاتی برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به سخنان توهین آمیز نتانیاهو نسبت به جمهوری اسلامی گفت: نتانیاهو سگ هار آمریکایی هاست و آمریکایی ها با گیر افتادن در پنجه صهیونیست ها همه امکانات خود را برای پشتیبانی اسرائیل قرار داده اند  که نماد آن نتانیاهو است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: سخنان صهیونیست ها دیگر توسط هیچ کشوری شنیده نمی شود.

وی در پاسخ به این سئوال که ارزیابی شما از سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل چیست اظهار داشت: روحانی عقلانیت، سیاست و منشش درست است و تمام این موارد را در سخنرانی اش در سازمان ملل نشان داد.

سرلشگر فیروزآبادی در پاسخ به این سئوال که ارزیابی شما از سخنان اخیر مقامات انگلیسی چیست تصریح کرد: انگلیس کی آدم بوده که بخواهد الان آدم باشد.

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که عملیات های اخیر گروه ائتلاف را در منطقه چگونه ارزیابی می کنید، گفت: هدف اصلی آمریکایی ها تصاحب منابع نفت منطقه بخصوص عراق و ... به قیمت مفت است و در این زمینه نیز انگلیسی ها زیرزیرکی آمریکایی ها را هدایت می کنند و همچنین فرانسوی ها نیز دست داشته و همکاری دارند و همگی بدنبال نفت هستند تا آن را تصاحب کنند.