سردار نقدی:

رئیس جمهور برای دیدار با کامرون از خود تواضع غیر قابل باور نشان داد/ اعضای ائتلاف غربی ها بدنبال دخالت ابرقدرت ها در منطقه اسلامی هستند

نیروهای مسلح

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به دیدار اخیر رئیس جمهور کشورمان با نخست وزیر انگلیس گفت: : رئیس جمهور ما در انجام این دیدار در حد غیر قابل باوری از خود تواضع نشان داد.

به گزارش خبرنگار مهر محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز بعدازظهر در حاشیه مراسم ختم همسر حجت الاسلام سعیدی که در مسجد امیرالمومنین شهرک شهید محلاتی برگزار شد با اشاره به دیدار اخیر رئیس جمهور کشورمان با نخست وزیر انگلیس گفت: رئیس جمهور ما در انجام این دیدار در حد غیر قابل باوری از خود تواضع نشان داد.

وی افزود: اینکه رئیس جمهور کشور قدرتمند و ارزشمندی همچون ایران اسلامی، حاضر شود به یک شخص جنایتکار که جنایت های مختلفی را در کشورهای گوناگون انجام داده است وقت ملاقات دهد بسیار متواضعانه است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: حکومت انگلیس نامشروع و استعمارگر است که این برخورد رئیس جمهور ما گذشت و تواضع وی بوده که چنین عکس العملی در برابر این چنین افرادی داشته است زیرا باید با آنها همواره با زبان زور سخن گفت.

سردار نقدی در پاسخ به این سئوال که عملکرد اعضای ائتلاف را برای از بین بردن داعش چگونه ارزیابی می کنید گفت: آنها در پی این اقدام خود 4 هدف را دنبال می کنند ابتدا اینکه آنها با این حملات در نظر دارند تا زیرساختهای سوریه را از بین ببرند.

وی ادامه داد: ایجاد اختلاف بین امت های اسلامی نشان دادن چهره خشن از اسلام و زیر چتر قرار دادن نیروهای ضد آمریکایی به رهبری دروغین از دیگر اهداف اعضای این ائتلاف است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آنها از طرفی می خواهند دخالت ابرقدرت ها را در منطقه اسلامی موجه نشان دهند.

سردار نقدی با اشاره به فعالیت های گروه تروریستی داعش در منطقه گفت: این گروه تروریستی امروز مو به مو دستورات آمریکایی ها را اجرایی می کنند.