سرلشکر فیروزآبادی:

مردم آمریکا باید به دنبال زدودن آلودگی صهیونیست‌ها از کاخ سفید و کنگره باشند

سیاست داخلی

سانسور رسانه‌ای سخنان بحق رئیس جمهور آزاده آرژانتین را که به همه درس آزادگی داد، کار شبکه رسانه‌ای صهیونیستی است که با مدیریت صهیونیست‌ها انجام شد، لکن هزینه آنرا بایستی سازمان ملل و دولت آمریکا پرداخت کنند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به آلودگی‌های ناشی از حضور صهیونیست‌ها در کاخ سفید و نهادهای آمریکا گفت: کانال‌های اطلاعاتی مقامات آمریکا توسط عوامل صهیونیست‌ها کنترل می شود.

به گزارش ایلنا،سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی پیرامون حضور صهیونیست‌ها در نهادها و مراجع راهبردی ایالات متحده آمریکا اظهار داشت: متأسفانه بدلیل نفوذ و تسلط صهیونیست‌ها بر ساختار قدرت در ایالات متحده، کانال‌های اطلاعاتی مقامات آمریکا تحت تأثیر آنچه که ساخته صهیونیست‌ها و دروغ بافته آنها است قرار دارد، هرچند ممکن است در این میان اخباری به نفع آنها منتقل شود.

وی افزود: در عین حال از انتقال اخبار صحیح و واقعیت‌هایی که می‌تواند مقامات آمریکا را واقع‌بین کند، جلوگیری به عمل آمده و یا با تحریف همراه می شود و اعتراف آقای اوباما در اینکه اطلاعات ما نسبت به داعش تابحال درست نبوده است مصداق این مدعاست.

سرلشکر فیروزآبادی راه نجات مقامات آمریکا از چنگال صهیونیست‌ها را حذف و پاکسازی کانال‌های اطلاعاتی از صهیونیست‌ها دانست و تأکید کرد: تا زمانیکه این اتفاق نیفتاده است همچنان مقامات امریکا در سلطه صهیونیست ها خواهند بود و نتیجه آن پایمال کردن حقوق مردم خواهد بود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به مسئولیت رئیس جمهور آمریکا در قبال این پاکسازی تصریح کرد: مردم آمریکا قبل از هر خواسته‌ای بایستی دنبال زدودن آلودگی صهیونیست‌ها از کاخ سفید و کنگره و دستگاههای اطلاعاتی امریکا باشند در غیر اینصورت مشکلات آنها از جمله نژادپرستی و پایمال شدن حقوق ضعیفان و تبعیض در ایالات متحده آمریکا و هزینه مالیات‌های مردم به نفع صهیونیست‌ها حل نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: مقامات امریکا بهتر است قبل از آنکه بخواهند با سرکوب ملت‌های مسلمان و جنایات جنگی به نفع صهیونیست‌ها، منافع آمریکا را تأمین کنند از طریق راه‌های مسالمت‌آمیز دست صهیونیست‌ها را از کنترل کانال‌های اطلاعاتی ایالات متحده و نفوذ در تصمیمات خود کوتاه کنند.

عضو شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه جسارت نتانیاهو در سازمان ملل را باید به حساب آمریکایی‌ها گذارد افزود: همچنین سانسور رسانه‌ای سخنان بحق رئیس جمهور آزاده آرژانتین را که به همه درس آزادگی داد، کار شبکه رسانه‌ای صهیونیستی است که با مدیریت صهیونیست‌ها انجام شد، لکن هزینه آنرا بایستی سازمان ملل و دولت آمریکا پرداخت کنند.

وی در پایان تصریح کرد: مقامات آمریکا و آنها که خود را مدافع آزادی می‌دانند در قبال این مسائل چه پاسخی دارند؟

کد N526053