آغاز به کار دومین کنگره بین المللی اضطراب با قرائت پیام رییس مجلس

دومین کنگره بین المللی اضطراب توسط مرکز تحقیقات علوم اعصاب شفا، با پیام علی لاریجانی که از سوی رئیس مرکز پژوهش های مجلس قرائت شد، آغاز به کار کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دومین کنگره بین‌المللی اضطراب توسط مرکز تحقیقات علوم اعصاب شفا، با پیام رئیس مجلس شورای اسلامی در ساختمان توانبخشی سازمان هلال احمر، آغاز به کار کرد.

کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، پیام دکتر لاریجانی را در این کنگره قرائت کرد.

برنامه علمی دومین کنگره بین‌المللی اعصاب مشتمل بر دوره‌های آموزشی کوتاه مدت، سخنرانی، کارگاه‌ها، روش‌های نوین تشخیصی و درمانی و ارایه پوسترهای علمی است.

همچنین در این کنگره علاوه بر برنامه­ های علمی، مشاوره و معاینه بیماران توسط اساتید داخلی و خارجی به طور همزمان انجام خواهد شد که انتظار می‌رود تا با این برنامه‌ها تمامی حوزه‌های کلیدی اضطراب در این کنگره پوشش یافته و ارتباط دو جانبه‌ای بین متخصصان علوم بالینی و پژوهشگران و محققان رشته‌های مرتبط با این زمینه ایجاد گردد.

کنگره بین المللی اضطراب به همت بیمارستان خاتم الانبیا(ص)، مرکز تحقیقات علوم اعصاب شفا، بنیاد شهید و امور ایثارگران و انجمن اضطراب و افسردگی آمریکا تا یازدهم مهر ماه در ساختمان توانبخشی هلال احمر برپا خواهد بود.

انتهای پیام

کد N525792