آرامی در تذكر شفاهی:

وزارت تعاون برای حل مشکل تعاونی‌ها باید برنامه‌ریزی کند

مجلس

متاسفانه كارخانه‌هایی كه زیر مجموعه وزارت تعاون و سرمایه هستند فارغ التحصیلان را برای كار جذب نمی‌كنند.

نماینده بندرعباس و قشم با بیان اینكه بسیاری از فارغ التحصیلان در حوزه های انتخابیه وی بیكار هستند تاكید كرد: وزارت تعاون باید برای این بیكاری برنامه ریزی كند زیرا: متاسفانه كارخانه هایی كه زیر مجموعه وزارت تعاون و سرمایه هستند فارغ التحصیلان را برای كار جذب نمیكنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، منصور آرامی در صحن علنی مجلس با بیان اینكه مشكل بیكاری در جامعه ما رو به فزونی است در تذكر شفاهی به وزرای تعاون و صنعت گفت:: وزارت تعاون باید برای حل مشکل تعاونی‌ها برنامه‌ریزی کند تا تعدادی از مردم جزایر اطراف هرمزگان شاغل شوند. از طرف دیگر بسیاری از صنایع استان می‌توانند از فارغ‌التحصیلان استفاده کنند که این موضوع نیازمند دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت است.

وی ادامه داد: متاسفانه كارخانه هایی كه زیر مجموعه وزارت تعاون و سرمایه هستند فارغ التحصیلان را برای كار جذب نمی‌كنند و این موضوع باعث شده است بسیاری از نیروهای تحصیلكرده در هرمزگان بیكار باشند.

عضو كمیسیون عمران مجلس تصریح كرد:سازمان عمران باید به جزیره هنگام و لارك توجه ویژه ای داشته باشد زیرا این دو جزیره در شرایط فعلی و در زمینه آب، برق و استقرار پزشک متخصص دارای مشکلات بسیاری است، همچنین این جزایر در زمینه لایروبی موج‌شکن‌های این منطقه دارای مشکلاتی است که باید هر چه سریعتر این مشکلات رفع شوند

کد N525484