قول نوبخت درباره بودجه سلامت به اعضای کمیسیون بهداشت

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور امروز عصر درباره بررسی بودجه سلامت در جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حضور یافت.

عبدالرحمان رستمیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) افزود: در این جلسه که معاون برنامه ریزی و نظارت راهبری رئیس جمهور حضور داشت درباره بودجه حوزه سلامت مباحثی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

این عضو کمیسیون بهداشت درمان مجلس خاطر نشان کرد: با توجه به مباحث مطرح در کمیسیون گفته شد که میزان زیادی از بودجه سلامت تخصیص یافته و آقای نوبخت هم قول داد تا صددرصد منابع در این حوزه اختصاص پیدا کند.

وی با بیان اینکه تبصره 22 بودجه نیز از دیگر مباحث مطرح در این جلسه بود گفت:‌ اعلام شده که بالای 50 درصد در استان‌ها اعتبارها تخصیص یافته است و انتظار می‌رود که اعتبارات استانی به طور کامل تعلق گیرد.

رستمیان همچنین به حضور رئیس سازمان نظام پزشکی در جلسه کمیسیون بهداشت درمان مجلس اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعات مطرح شده با رئیس سازمان نظام پزشکی این بود که بسیاری از مطب پزشکان در داخل ساختمان‌های مسکونی است و در همین زمینه رئیس سازمان نظام پزشکی بیان کرد که طرحی برای ساماندهی مطب‌ها در دستور کار دارند که در دست بررسی است.

انتهای پیام

کد N524550