۱

تداوم عملیات ارتش سوریه علیه تروریست ها در حمص و درعا

  • ۳بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
آفریقا و خاورمیانه

ارتش سوریه در مناطق مختلف حومه درعا، حمص، ادلب و حومه دمشق مراکز وابسته به گروههای مسلح را هدف قرار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)، یک منبع نظامی سوری اعلام کرد: ارتش سوریه طی عملیاتی در روستاهای الشنداخیه، جباب حمد، ضبعه الملیحه و ام الریش در حومه شرقی حمص تعدادی از تروریستها را به هلاکت رساندند و برخی دیگر را زخمی کردند.

این منبع بیان کرد: ارتش سوریه مانع از نفوذ تروریستها به البرغوثیه در حومه شرقی حمص شد و تعدادی از آنها را به هلاکت رساند و برخی دیگر را زخمی کرد.

به گفته این منابع ارتش سوریه در جاده حمص و روستای الزمیمیر در الرستن نیز عملیاتی علیه گروههای مسلح انجام داد و تعدادی از آنها را به هلاکت رساند. در حومه ادلب نیز ارتش سوریه مراکز وابسته به تروریستها را هدف قرار داد و تعدادی از ادوات آنها را منهدم کرد.

در مناطق خراب الشحم، جاده داعل-طفس و عتمان-طفس در حومه درعا نیز ارتش سورهی علیه تروریستهایی عملیات انجام داد. در مناطق نوی، انخل و برخی دیگر مناطق استان درعا ارتش سوریه طی عملیات هایی علیه گروههای مسلح تعداد زیادی از تروریستها را به هلاکت رساند و تعدادی دیگر را زخمی کرد.

در حومه القنیطره نیز ارتش سوریه در روستاهای مسحره، الرویحینه، کفرناسج، طرنجه، و الصمدانیه مراکز وابسته به گروههای مسلح را هدف قرار داد.

ارتش سوریه در حومه دمشق نیز عملیات هایی علیه گروههای مسلح انجام داد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.