نتانیاهو در مجمع عمومی:

رفع تحریم‌ها دستیابی ایران به سلاح اتمی را نزدیک می‌کند/ داعش به مرزهای شمالی ما بسیار نزدیک شده است

آفریقا و خاورمیانه

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل بار دیگر با طرح ادعاها و توهمات ذهنی خود، خواستار از بین بردن توانمندی نظامی و هسته ای ایران شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل بر ضرورت از بین بردن توانمندی تسلیحاتی و هسته ای ایران تاکید کرد.

وی مدعی شد: شکست دادن داعش و رها نمودن ایران برای دستیابی به سلاح اتمی، به این معناست که شما در یک نبرد پیروز شده‌ای اما جنگ را (به طور کامل) باخته‎ای.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین خطاب به غربیها افزود: از شما می‌خواهم فریب خنده های دولت جدید ایران را نخورید.

وی در ادامه افزود: شورای حقوق بشر سازمان ملل به شورای حقوق تروریستها تبدیل شده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود: خاورمیانه در حال فروپاشی است و گروههای افراطی این خلاء را پر خواهند کرد.

نتانیاهو بدون اشاره به شهادت بیش از دو هزار فلسطینی و زخمی شدن بیش از 10 هزار نفر از آنها در جنگ علیه غزه، "محمود عباس" رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را مسئول آنچه جنایتهای حماس در غزه عنوان کرد، دانست.

وی همچنین مدعی شد: اسرائیل در جنگ غزه غیرنظامیان را هدف قرار نداد و این حماس بود که تلاش می‎کرد شمار بیشتری از آنها کشته شوند!

نتانیاهو در ادامه ادعاهای مضحک خود که در نشست سال گذشته مجمع عمومی سازمان ملل، مشابه آن را دیده بودیم، با در دست داشتن تصویری از یک کودک فلسطینی، افزود: ما برای آینده بهتر ملت فلسطین تلاش می کنیم.