مراسم تودیع ومعارفه معاون قضایی دیوان عدالت اداری برگزار شد

سیاست داخلی

منتظری ضمن آرزوی توفیق برای آقای مبشری ابراز امیدواری کرد، دستگاه قضایی بتواند از تجربیات ارزشمند او در جایگاه جدید بهره مند شود.

حجت الاسلام والمسلمین اشراقی در جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری به عنوان معاون قضایی دیوان در امور هیات عمومی معرفی شد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین «محمدجعفر منتظری» در جلسه روز دوشنبه هیات عمومی این دیوان از زحمات حجت الاسلام مبشری قدردانی و حجت الاسلام والمسلمین اشراقی را به عنوان معاون قضایی در امور هیات عمومی معرفی کرد.

رییس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه شکر نعمت، موجب زیاد شدن آن خواهد شد و یکی ارزشمندترین نعمات در زندگی نیز داشتن رفیق خوب و صمیمی است، به سابقه دوستی خود با مبشری اشاره کرد و گفت: سابقه آشنایی میان ما به پیش از انقلاب باز می گردد و از سال 1360 هم که وارد دستگاه قضایی شدیم، در مقاطع مختلف با او همکار بوده ام.

وی افزود: آقای مبشری طی پنج سالی که به عنوان معاون دیوان عدالت اداری مشغول به خدمت بودند، هر آنچه را که در توان داشتند، در طبق اخلاص گذاشتند.

منتظری ضمن آرزوی توفیق برای آقای مبشری ابراز امیدواری کرد، دستگاه قضایی بتواند از تجربیات ارزشمند او در جایگاه جدید بهره مند شود.

رییس دیوان عدالت اداری با ابلاغ حکم رییس قوه قضاییه مبنی بر انتصاب حجت الاسلام والمسلمین اشراقی به عنوان معاون قضایی دیوان گفت: اشراقی ورقه تاریخی دیوان و شخصی است که با توجه به سابقه دیرینه همکاری اش در این نهاد قضایی نسبت به بسیاری از مسایل اشراف دارد.

در این جلسه همچنین حجت الاسلام مبشری طی سخنان کوتاهی ضمن قدردانی از همکاران خود گفت: از محضر همه همکاران عزیز و قضاتی که با تلاش شبانه روزی خود در کار گره گشایی از مشکلات مردم هستند و مانند آنها را کمتر دیده ام، تشکر می کنم و کمال قدردانی را دارم.

براساس این گزارش، حجت الاسلام مبشری، به عنوان مستشار دیوان عالی کشور منصوب شده است

کد N522851