رضایی: موضوع رسیدگی به اموال مسولان نظام به زودی در مجمع تشخیص تمام می‌شود

محسن رضايي,داعش

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر داعش بخواهد بیشتر از حد پیشروی کند ایران با همه امکانات از پیشروی‌اش جلوگیری خواهد کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر داعش بخواهد بیشتر از حد پیشروی کند ایران با همه امکانات از پیشروی‌اش جلوگیری خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محسن رضایی در حاشیه مراسم ختم والده آیت‌الله هاشمی شاهرودی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خط قرمزهای ما درباره مسائل عراق روشن است و اگر داعش بخواهد از حدی پیشروی کند جلوی پیشروی‌اش را با همه امکانات خواهیم گرفت. در مورد مسائل داخلی عراق، دولت و مجلس این کشور تصمیم‌ می‌گیرند و مسائل داخلی‌شان بر عهده مردم و دولت این کشور است و ما در مسائل داخلی عراق دخالت نخواهیم کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره مساله تحقیق و تفحص از اموال مسئولین، گفت: این مساله در حال پایان است و چون بحث مهمی است و همه مسئولان کشور را در بر می‌گیرد باید درباره آن درست مشورت شود تا تصمیمی که گرفته می‌شود پشتوانه اجرایی داشته باشد و فکر می‌کنم حداکثر در یکی دو جلسه آینده تمام شود.

وی همچنین درباره صحبتی که در تلویزیون کرده بود و گفته بود باید از میرحسین موسوی هم درباره جنگ سوال بپرسید، تصریح کرد: باید از همه کسانی که در جنگ بوده‌اند سوال پرسید. اینها باید پاسخگو باشند و باید به سوالات مردم جواب بدهند.

انتهای پیام

کد N521928