بازدید اعضای کمیسیون صنایع از نهمین نمایشگاه ایران پلاست

اعضای کمیسیون صنایع و مجلس طبق دستور کار از پیش اعلام شده عصر یک‌شنبه از نهمین نمایشگاه ایران پلاست که به عرضه مواد اولیه، فرآورده‌ها و ماشین‌آلات تولید محصولات پتروشیمی اختصاص داشت بازدید کردند.

محمد بیاتیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: در بازدیدی که از نهمین نمایشگاه ایران پلاست داشتیم مواد اولیه و فرآورده‌های ساخته شده، از مواد پتروشیمی از سوی 500 شرکت داخلی و 250 شرکت خارجی در این نمایشگاه خارجی عرضه شده بود.

نماینده مردم بیجار از حضور فعال شرکت‌های اروپایی و آسیای میانه و آسیای جنوب شرقی سخن گفت و افزود: علاوه بر حضور شرکت‌هایی از کشورهای انگلیس، هلند، اسپانیا، ایتالیا و اتریش شرکت‌هایی از کشورهای چین، کره جنوبی و تایوان نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. علاوه بر این کشورها شرکت‌هایی از کشورهای هند و ترکیه نیز به عرضه مواد و محصولات پتروشیمی خود در نهمین نمایشگاه ایران پلاست مشغول بودند.

وی از استقبال خوب شرکت‌های داخلی و خارجی سخن گفت و افزود: استقبال شرکت‌ها از نمایشگاه به حدی بود که نسبت به سال‌های قبل حدود 80 شرکت بر تعداد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه سال قبل افزوده شده است.

انتهای پیام

کد N521121