بازدید اعضای کمیسیون صنایع از نهمین نمایشگاه ایران پلاست

اعضای کمیسیون صنایع و مجلس طبق دستور کار از پیش اعلام شده عصر یک‌شنبه از نهمین نمایشگاه ایران پلاست که به عرضه مواد اولیه، فرآورده‌ها و ماشین‌آلات تولید محصولات پتروشیمی اختصاص داشت بازدید کردند.

محمد بیاتیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: در بازدیدی که از نهمین نمایشگاه ایران پلاست داشتیم مواد اولیه و فرآورده‌های ساخته شده، از مواد پتروشیمی از سوی 500 شرکت داخلی و 250 شرکت خارجی در این نمایشگاه خارجی عرضه شده بود.

نماینده مردم بیجار از حضور فعال شرکت‌های اروپایی و آسیای میانه و آسیای جنوب شرقی سخن گفت و افزود: علاوه بر حضور شرکت‌هایی از کشورهای انگلیس، هلند، اسپانیا، ایتالیا و اتریش شرکت‌هایی از کشورهای چین، کره جنوبی و تایوان نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. علاوه بر این کشورها شرکت‌هایی از کشورهای هند و ترکیه نیز به عرضه مواد و محصولات پتروشیمی خود در نهمین نمایشگاه ایران پلاست مشغول بودند.

وی از استقبال خوب شرکت‌های داخلی و خارجی سخن گفت و افزود: استقبال شرکت‌ها از نمایشگاه به حدی بود که نسبت به سال‌های قبل حدود 80 شرکت بر تعداد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه سال قبل افزوده شده است.

انتهای پیام

کد N521121

وبگردی