عملیات ارتش سوریه در "عدرا" را ببینید

ارتش سوریه چند روز پس از بازپس گیری عدرا العمالیه، توانست کنترل کامل عدرا البلد را نیز به دست بگیرد.

عملیات ارتش سوریه در "عدرا" را ببینیدارتش سوریه چند روز پس از بازپس گیری عدرا العمالیه، توانست کنترل کامل عدرا البلد را نیز به دست بگیرد.

 

 

 "دارین فضل" خبرنگار شبکه العالم گزارش داد، ارتش برای آزادسازی این منطقه عملیاتی زمینی را اجرا کرد و ده ها تروریست را به هلاکت رساند و بقیه تروریست ها نیز به سوی منطقه دوما فرار کردند .
منبعی در ارتش سوریه روز یکشنبه به خبرنگار العالم گفت : عملیات ارتش برای بازپس گیری عدرا البلد ساعت هشت صبح آغاز شد و ساعت ده صبح این منطقه تحت کنترل کامل ارتش بود.
گروه های تروریستی بیش از 2 سال در منطقه عدرا البلد سنگر گرفته بودند و تونل هایی را بین محله ای این منطقه حفر کرده بودند که برخی از این تونل ها گنجایش ده ها خودرو را دارد.
این تونل ها تا عدرا العمالیه کشیده شده است .
خبرنگار العالم خاطرنشان کرد: تروریست ها پیش از فرار کردن مقرهای خود را آتش زدند تا نشانه و مدرکی از خود برجای نگذارند .
یکی از فرماندهان عملیاتی به خبرنگار العالم گفت : عدرا البلد به علل مختلف اهمیت استراتژیک زیادی دارد که یکی از این علل نزدیک بودن به شهر دوما است شهری که یکی از محلهای اصلی تجمع گروه های تروریستی و تکفیری است . 
گروه های تروریستی در عدرا البلد همه چیز از جمله مدارس و مساجد را تخریب کردند و از مسجد " الشعلان" به عنوان محل استقرار تک تیراندازان خارجی خود استفاده می کردند؛ تخریب قبر حجر بن عدی نمونه ای از این اقدامات خرابکارانه است .

52261

کد N520839