كامرون محور تذكرات نمایندگان به دولت

مجلس

نمایندگان مجلس در پایان جلسه علنی امروز تذکراتی کتبی را به مسئولین اجرایی کشور دادند.

نمایندگان مجلس در پایان جلسه علنی امروز تذکراتی کتبی را به مسئولین اجرایی کشور دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، متن کامل این تذکرات به شرح  زیر است:

**طلا نماینده تهران به وزیر تعاون: لزوم توجه به سلامت جان کارگران و جلوگیری از حوادث ناشی از کار

**فتاحی نماینده شهربابک به وزیر نفت: عدم اجرای دستور وزیر سابق به وزیر فعلی توسط شرکت ملی گاز در خصوص گازرسانی به شهر بابک.

**ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر نیرو: لزوم اجرای مدیریت پسماند در شهرهای زیارتی و سیاحتی.

**ندیمی، سبحانی نیا و طلا نمایندگان لاهیجان و نیشابور و تهران به وزیر امور خارجه: گره زدن منافع ملی به دغدغه‌های حزبی من جمله اعلام این امر که شکست در مذاکرات گروه 1+5 موجب روی کار ‌آمدن جریان غرب‌ستیز در مجلس آتی خواهد شد.

**عارفی نماینده جیرفت، به وزیر راه: لزوم اتخاذ تمهیدات لازم در جاده بندرعباس – جیرفت به کرمان.

**حقیقت پور نماینده اردبیل به وزیر آموزش و پرورش: لزوم پرداخت حق نوار مرزی به معلمان منطقه نمیر.

**‌موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر بهداشت: لزوم برنامه ریزی عاجل جهت جلوگیری از بیماریهای سرطان و ام.اس در شهرستان فلاورجان؛ به وزیر امور خارجه: لزوم برخودر قاطع و رسمی دستگاه دیپلماسی به اظهارات گستاخانه سخیف دیوید کامرون و توهین علنی وی به ملت متمدن ایران؛ به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد و وزیر فرهنگ: لغو مصوبه بانک مرکزی در خصوص اخذ کارمزد بابت تراکنش دستگاه‌های کارتخوان و مغایرت آن با تشویق مردم به استفاده از روش‌های الکترونیکی و لزوم برخورد قاطع با اظهارات سخیف و توهین‌آمیز یکی از کارگردانان سینما به فرهنگ مردم با ایمان ایران در حوزه دفاع مقدس؛ به وزیر ورزش: برخورد قاطع با مسئولین فدراسیون هندبال به دلیل محروم کردن بدون دلیل چند بازیکن جوان تیم ملی و وجود نگاه تبعیض‌آمیز در فدراسیون.

**خجسته نماینده همدان به وزیر راه: لزوم برنامه‌ریزی برای کاهش زمان پروازها در خطوط خارجی و افزایش حمایت از تولید موتورسیکلت‌های برقی در کشور.

**سبحانی نماینده سبزوار به وزیر جهاد کشاورزی، صنعت و کشاورزی: عدم خرید تضمینی گوجه فرنگی از کشاورزان؛ تسریع در اجرایی کردن نظام رتبه‌بندی معلمان در کشور.

**حسینی نماینده زابل به وزیر صنعت: لزوم جلوگیری از تعطیلی شهرک‌های صنعتی استان سیستان و بلوچستان؛ به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در پرداخت مطالبات گندم‌کاران برخی استان‌های کشور علی‌رغم گذشت چندین ماه از تحویل محصول.

**مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در پرداخت مطالبات گندم‌کاران برخی از استان‌ها.

**سامری نماینده خرمشهر به وزیر راه: تسریع در تکمیل کمربندی اهواز – خرمشهر.

**رسایی نماینده تهران به وزیر اقتصاد: دریافت کارمزد 200 تومانی از هر گونه عملیات کارت‌خوان‌های الکترونیک برخلاف سیاست الکترونیک است.

**کوچک زاده و رسایی نماینده تهران به وزیر نیرو: ضرورت صرفه‌جویی در هزینه‌های شرکت‌های آبفا.

**هاشمی نماینده میناب به وزیر ارتباطات: توضیح علت اختلال پی‌در پی اینترنت در شهرستان میناب.

**صالحی نماینده تفرش به وزیر کشور: تسریع در تعیین تکلیف وضعیت شورای اسلامی روستای تلخاب.

**جلیلیان نماینده اسلام‌آباد به وزیر کشور: توضیح در مورد سخنان تحریک‌آمیز فرماندار اسلام‌آباد که موجب تشویش اذهان عمومی و توهین به جایگاه نمایندگان مجلس شورای اسلامی شده است.

**رحمانی و پاپی زاده نمایندگان دزفول و تاکستان به وزیر جهاد کشاورزی و اقتصاد و رئیس جمهور: تعیین قیمت خرید تضمینی کشمش به میزان حداقل هر کیلو 5000 تومان.

**شریعت نژاد نماینده تنکابن به وزیر بهداشت: سامان دادن به وضعیت بی‌ سروسامان شبانه‌روزی شهرستان عباس‌آباد.

**جوکار نماینده یزد به وزیر امور خارجه: لزوم محکومیت جدی اظهارات نخست وزیر انگلیس.

کد N520668