ایمن‌آبادی: سخنان کامرون نشانگر روحیه مداخله‌جویانه استعمار پیر است

مجلس شوراي اسلامي

یک نماینده مجلس شورای اسلامی نسبت به سخنان نخست‌وزیر انگلیس در سازمان ملل واکنش نشان داد و آن را نشانگر روحیه مداخله‌جویانه انگلیس دانست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، گفت: در کمال تاسف آقای کامرون در سازمان ملل سخنانی مطرح کردند که تماما نشانگر روحیه مداخله‌جویانه، غیرمسئولانه و نابخردانه استعمار پیر انگلیس است.

وی ادامه داد: قطعا مردم ولایتمدار ایران در فرصت مقتضی پاسخ لازم را همانند 36 سال گذشته به دشمنان نظام می‌دهند.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به هفتم مهر روز آتش‌نشانی و ایمنی و تبریک این روز، اظهار کرد: از وزیر کشور درخواست دارم نسبت به رفع مشکلات سازمانی، ساختاری و امکاناتی و رفاهی این قشر زحمت‌کش و مظلوم اقدام عاجل به عمل آورند.

ایمن‌آبادی خاطرنشان کرد: واحدهای آتش نشانی از کمبود نیرو و کمبود ایستگاه در برخی مناطق رنج می‌برند، نبود دستگاه‌های پیشرفته اطفای حریق در برخی از آتش‌نشانی‌ها نیز مشکل است.

وی در پایان همچنین نسبت به نبود چارت سازمانی برای اکثر آتش‌نشانی‌ها، عدم تعریف روش‌های ارتقای شغلی و همچنین نبود ایستگاه آتش‌نشانی در حوزه‌های روستایی تذکر داد.

انتهای پیام

کد N520506