آریایی‌نژاد:

مردم برای دریافت برنامه‌های صداوسیما به ماهواره روی می‌آورند

یک نماینده مجلس شورای اسلامی معتقد است: مردم برای دریافت برنامه‌های صداوسیما است که به ماهواره روی می‌آورند و لذا باید بودجه مناسبی برای گسترش شبکه‌های گیرنده دیجیتال در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، احمد آریایی‌نژاد در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری شفاهی به وزیر آموزش و پرورش، گفت: پیگیری بیمه‌های تکمیلی و بیمه‌های درمانی که متاسفانه به شکل ناقص و نامناسبی انجام می‌شود باید در دستور کار قرار گیرد.

وی همچنین در تذکری به وزیر نیرو در خصوص آب و برق اظهار کرد: متاسفانه مجتمع‌های آب روستایی شهرستان ملایر تعداد کمی هستند و مردم از این بابت رنج می‌برند، همچنین در خصوص فرسودگی شبکه‌های برق‌رسانی در شهرستان ملایر به وزیر تذکر داریم که ان‌شاءالله در سال‌های آتی بودجه مناسبی برای این کار در نظر گرفته شود.

این نماینده مجلس در ادامه خطاب به دولت و صداوسیما، گفت: پیگیری بودجه‌های مناسب برای گسترش شبکه‌های گیرنده دیجیتال در شهرستان ملایر باید انجام گیرد چرا که متاسفانه دلیل روی آوردن مردم به ماهواره‌ها برای دریافت برنامه‌های صداوسیماست و جا دارد دولت و صداوسیما در این راستا بودجه بیشتری اختصاص دهند تا مشکل مردم حل شود.

آریایی‌نژاد خاطرنشان کرد: تذکر دیگر به وزیر اقتصاد و مسئولین بانک مرکزی است که سود سپرده‌ها وقتی بالا باشد خیانت به تولید است و موجب می‌شود افراد به سرمایه‌گذاری در تولید روی نیاورند بنابراین اگر به دنبال اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی در جامعه هستیم باید برای این سم مهلک هر چه سریعتر فکری کرد.

وی در پایان در خصوص تبلیغات خط و زبان خارجی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تذکر داد.

انتهای پیام

کد N520491