۱
در هفته دفاع مقدس انجام شد

دیدار سردفتران ایثارگر با رییس کانون سردفتران و دفتریاران

  • ۳بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
كانون سردفتران,هفته دفاع مقدس

سردفتران بسیجی و ایثارگر به مناسبت هفته دفاع مقدس با رییس کانون سردفتران و دفتریاران دیدار کردند.

سردفتران بسیجی و ایثارگر به مناسبت هفته دفاع مقدس با رییس کانون سردفتران و دفتریاران دیدار کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دشتی اردکانی رییس کانون سردفتران و دفتریاران با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت رشادت ها و دلاوری‌های بزرگ مردان و شیرزنان ایران اسلامی، گفت: همه گروه‌ها و جناح ها گرد شمع وجود مقام معظم رهبری می گردند و هیچ گروهی نمی تواند ایشان را به نام خود منتسب کند. بسیجیان هم از هر گروه و صنف و تشکل،‌ با هدفی واحد در این راه قدم بر می دارند.

دشتی‌اردکانی ادامه داد: وظیفه بزرگ همه ما انتقال تجربیات و ارزش‌ها به نسل جدید است. اکثریت جامعه سردفتری کشور ایثارگر و بسیجی هستند و وظیفه آنان در این راه مضاعف است. همکاران ایثارگر می‌توانند فارغ از گرایشات و عقاید سیاسی خود از هر صنف و گروه به جامعه سردفتری کشور یاری رسانند.

وی با بیان اینکه امروزه تبلیغات و اطلاع‌رسانی نقش بسیار مهمی در جامعه دارد تاکید کرد: ما باید زکات علم و ایثارگری خود را بپردازیم و با جاذبه و کار گروهی خدمتی که قادر به انجام آن هستیم را از صنف خود دریغ نکنیم.

رییس روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران افزود: همانطور که ایثارگران در جبهه‌های نبرد خط شکن و پیشرو بوده اند در زمینه کاری و صنفی هم می توانند اثرگذار و پیشقدم باشند و ما از حضور تمامی همکاران ایثارگر در کانون و همچنین روابط عمومی استقبال می کنیم.

در ادامه این جلسه علی خندانی یکی از ایثارگران ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: از سه سال گذشته تاکنون گروه بسیج و ایثارگران در میان سردفتران و دفتریاران فعال شده و جلسات متعددی در این رابطه برگزار شده است و در حال حاضر در حال انجام مراحل اداری به ثبت رساندن بسیج کانون سردفتران و دفتریاران در جامعه بسیج حقوقدانان کشور هستیم.

وی با بیان اینکه به دنبال درج فراخوان در پرتال کانون تاکنون حدود صد نفر از همکاران ایثارگر و بسیجی ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: امیدواریم با جمع آوری بانک جامع اطلاعاتی از همکاران ایثارگر، اقدامات مثبت و موثری را در خدمت به همکاران به سرانجام برسانیم.

در ادامه این جلسه هریک از حاضران به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مقرر شد جلسات ماهانه ای در محل کانون سردفتران برای همکاران ایثارگر تشکیل شود که نحوه انجام آن متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.