ابوترابی‌فرد از رسایی عذرخواهی کرد

ابوترابی فرد گفت: تذکر آقای رسائی مربوط به موضوع جلسه نبود به دلیل اینکه فرمایشات ایشان خوب و به موقع بود من اجازه دادم ایشان تذکر خود را بیان کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رئیس جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در ارتباط با اتفاقات دقایقی قبل مجلس، گفت: حقیر واژه‌ای را گفتم و خطاب به آقای رسایی که از وی پوزش می‌طلبم و اگر آن واژه لایق کسی باشد لایق این بنده بود.

به گزارش ایسنا پس از صحبت‌های ابوترابی حمید رسائی نماینده مردم تهران در تذکری گفت: با این‌که من منتقد رئیس جمهور و سیاست خارجی ایشان هستم اجازه نمی‌دهم که کسی به ایشان توهین کند و ما یک تار موی ایشان را به انگلیسی‌ها ترجیح می‌دهیم و از رئیس جمهور تشکر می‌کنیم که تأکیدات رهبری و حساسیت‌ها را درک کردند و حاضر به ملاقات با مسئولین آمریکایی نشدند.

وی افزود: در عین حال از رئیس جمهور گله می‌کنم که چرا پاسخ کشور انگلیس در برابر یاوه گویی‌هایشان را نداد و در سخنرانی در مجمع عمومی در این باره صحبتی نکرد و همچنین از وزیر امور خارجه کشورمان نیز تشکر می‌کنم که در مقابل بی‌ادبی نخست وزیر انگلیس و نحوه نشستن غیردیپلماتیک‌اش واکنش نشان داد و پای خود را روی پای دیگر انداخت و جا دارد از آقای کامرون تشکر داشته باشم که نشان داد سگ زرد برادر شغال است.

انتهای پیام

کد N520000