آغاز جلسه علنی مجلس

مجلس شوراي اسلامي

جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش و با حضور 216 نفر از نمایندگان در صحن مجلس شورای اسلامی به ریاست ابوترابی‌فرد آغازشد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ایسنا، در ابتدای این جلسه محمد حسن ابوترابی اظهار کرد: امروز مجلس به دلیل استماع کمیسیون اقتصادی از شرایط اقتصادی کشور جلسه غیر علنی داشت.

به گزارش ایسنا، نمایندگان امروز در اولین دستور خود به رسیدگی در مورد لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم می‌پردازند. سپس انتخاب دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در هیات واگذاری فعالیت‌ها و بنگاه‌های دولتی و دو نفر دیگر از نمایندگان جهت عضویت در کمیسیون صدور پروانه جهت متقاضیان و نظارت بر فعالیت گروه‌ها را در دستور دارد.

همچنین گزارش کمیسیون قضایی در مورد لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی و طرح اصلاح موادی از قانون تشکیل سازمان بازرسی، گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد طرح نجات و احیای دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اجازه مشارکت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سرمایه دور پنجم بانک توسعه اسلامی، گزارش کمیسیون اصل 90 در مورد چگونگی اجرای مرحله اول هدفمندی یارانه‌ها و گزارش شور دوم کمیسیون انرژی در مورد طرح حمایت از صنعت برق کشور از دیگر موضوعاتی است که امروز نمایندگان خانه ملت در دستور کار خود دارند.

انتهای پیام

کد N519736

خواندنی از سراسر وب