هشدار فرمانده نیروی زمینی ارتش به داعش: به مرزهای ایران نزدیک شوید، در عمق خاک عراق نابود می شوید

ایسنا نوشت:

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر گروهک تروریستی داعش بخواهد به مرزهای کشور نزدیک می‌شود آنها را در عمق خاک عراق مورد هدف قرار می‌دهیم.

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان صبح امروز در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک در رژه یگان‌های منتخب نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه نیروی زمینی در مرزهای غربی کشور مستقر است و مرزها را تقویت کرده، گفت: ما اجازه نمی‌دهیم گروهک تروریستی داعش به مرزهای کشور نزدیک شود. ما آمادگی کامل جهت مقابله با آنها را داریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه گفت: نیروی زمینی از توان بالای عملیاتی و طراحی دکترین جنگ‌های نیابتی و ناهم‌طراز برخوردار است و تهدیدها را در نطفه خفه می‌کند.

پوردستان با بیان اینکه این نیرو در سال جاری دو رزمایش بزرگ در جنوب غرب و جنوب شرق کشور اجرا می‌کند، گفت: تمامی یگان‌های نیروی زمینی از جمله توپخانه، راکت‌انداز، یگان‌های زرهی، جنگال و یگان‌های پهپادی در این رزمایش‌ها حضور دارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان گفت: پهپادهای نیروی زمینی به لحاظ برد عملیاتی و حمل بار به قابلیت‌های بهتری دست یافته‌اند و نیروی زمینی قراردادهای جدیدی را برای تحویل پهپادها با بخش صنعت کشور امضا کرده است.

 


45231

 

کد N518673