پورمحمدی:باید از همه ابزارهای جدید برای پیشرفت کشور استفاده شود

وزير دادگستري,پورمحمدي

وزیر دادگستری با تاکید بر این که باید از همه ابزارها برای پیشرفت کشور به بهترین وجه استفاده شود، اظهار کرد:‌ما بایدارزش و منافع خود را نیز همواره مورد توجه قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در حاشیه‌ی مراسم ختم حجت‌الاسلام و المسلمین محسن دعاگو در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر رئیس جمهور به نیویورک جهت شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل اظهار کرد: رئیس جمهور به تمام اهداف و آرمان‌ها و اصول انقلاب عمیقا وفادار بوده و عزت نظام اسلامی را در بهترین شرایط حفظ خواهد کرد و موجبات عزت مردم به بهترین وجه خواهد شد.

وی در مورد فیلترینگ و بحث فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی از جمله وایبر با تاکید بر این که در حال حاضر در حال اجرای قانون طبق ضوابط هستیم اظهار کرد: همه‌ی ما ملتزم به رعایت قانون و همچنین ملتزم به رعایت اخلاق، آرمان‌ها و اعتقادات و وحدت ملی هستیم.

وزیر دادگستری با بیان این‌که فضای مجازی فضای گسترده‌ای است اضافه کرد: باید همه اصول از جمله آنچه که شامل قوانین و آنچه شامل شرع می‌شود را نیز در حوزه‌ی فضای مجازی رعایت کنیم و می‌کنیم، اما از همه‌ی ابزارها و تکنیک‌های جدید برای پیشرفت کشور نیز باید نهایت استفاده شود.

وی در پایان گفت: ما باید دقت کنیم که از همه‌ی ابزارها برای پیشرفت کشور به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم و ارزش‌ها و منافع خود را نیز مورد توجه قرار دهیم.

انتهای پیام

کد N516084