۰
آقامحمدی در تذکر شفاهی:

اعتماد به قول اوباما ساده لوحی است

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

یک نماینده مجلس گفت: اظهارات آقای ظریف مبنی بر اینکه اگر آقای اوباما قول دهد، ما نیز قول ایشان را قبول داریم و عمل می کنیم، به دور از سیاست و تدبیر است و باید آن را نوعی ساده‌لوحی تلقی کرد.

به گزارش خبرگار پارلمانی مهر، در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، ابراهیم آقامحمدی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تذکر شفاهی با اشاره به اینکه آمریکا ثابت کرده حتی به قراردادهای بین‌المللی بی‌اعتنا است، گفت: نمونه آن اعمال تحریم‌های جدید علیه اشخاص و شرکت‌های ایرانی است.

وی افزود: صحبت های اخیر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر اینکه اگر آقای اوباما قول دهد ما نیز قول ایشان را قبول داریم و عمل می کنیم، به دور از سیاست و تدبیر است و باید آن را نوعی ساده‌لوحی تلقی کرد.

نماینده مردم خرم‌آباد ادامه داد: از رئیس جمهور به خاطر موضع جدی در خصوص عدم ملاقات با اوباما تقدیر می کنیم که این موضع سناریوی غرب‌زدگان را ناکام گذاشت و تاکید می کنیم که حضور رئیس جمهور در نیویورک همزمان با مذاکرات هسته ای فرصتی است که به زیاده‌خواهی شیطان بزرگ در مساله هسته ای پایان داده و ذره ای از حقوق ملت عدول صورت نمی گیرد؛ چراکه غیر از این، مورد قبول ملت ایران نخواهد بود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.