میلیبند: میلیون‌ها تن از انگلیسی‌ها نسبت به آینده مطمئن نیستند

رهبر حزب کارگر انگلیس اظهار داشت: در انتخابات آینده این کشور شخص تعیین‌کننده کسی است که بتواند زندگی بهتری برای طبقه کارگر بسازد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روزنامه دیلی میل، اد میلیبند، رهبر حزب کارگر انگلیس طی یک کنفرانس خبری گفت: میلیون‌ها تن از مردم کشور ما اطمینان خود به آینده را از دست داده‌اند و این حقیقت که 45 درصد از رأی ‌دهندگان در اسکاتلند حامی استقلال بودند، نشان‌ می‌دهد که کشور ما وضعیت خوبی ندارد.

وی در این کنفرانس خبری به تشریح طرح 10 ساله خود برای آینده انگلیس پرداخت.

میلیبند خاطرنشان ساخت: وظیفه حزب کارگر بازیابی اطمینان مردم به آینده از طریق متحد کردن کشور است.

وی همچنین گفت: دیوید کامرون، نخست‌وزیر انگلیس پاسخی برای استانداردهای در حال سقوط زندگی در انگلیس و همچنین وضعیت بد نظام بهداشت و سلامت و برنامه‌ریزی برای جوانان ندارد.

وی تاکید کرد: آیا کسی هست که بتواند آینده بهتری برای طبقه کارگر انگلیس بسازد؟ این سؤال اصلی انتخابات سراسری آتی است.

رهبر حزب کارگر انگلیس افزود: بسیاری از مردم اطمینان خود به آینده را از دست داده‌اند. من با جوانانی ملاقات داشته‌ام که اگرچه باید به روشن‌ترین آینده امید داشته باشند اما به من گفتند نسل آن‌ها در حال سقوط به یک حفره سیاه است.

وی خاطرنشان ساخت: مردمی در انگلیس هستند که فکر می‌کنند سیاست برابر با چرندیات است. مردمی در اسکاتلند هستند که می‌خواهند کشور ما را ترک کنند زیرا احساس می‌کنند دیگر چیزی برای از دست دادن ندارند.

میلیبند گفت: وظیفه ما بازیابی اطمینان مردم به آینده است اما راه انجام این کار چند پاره کردن کشورمان نیست بلکه راه آن در هم شکستن شیوه قدیمی انجام امور و جدا شدن از گذشته است.

وی در این سخنرانی به تشریح شش هدف ملی در انگلیس طی طرحی که به گفته وی برای 10 سال آینده برنامه‌ریزی شده و نام آن "بریتانیای 2025 " است، پرداخت.

انتهای پیام

کد N514570