آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) برگزار شد

سپاه پاسداران

آئین تودیع سردار خوشنواز و معارفه سردار گرجی زاده به عنوان فرمانده سپاه حفاظت انصار المهدی(عج) امروز بعدازظهر - 1 مهرماه - با حضور فرماندهان و مدیران فرماندهی حفاظت سپاه و دو سپاه حفاظتی انصار المهدی (عج) و هواپیمایی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز شد، سردار گرجی‌زاده - فرمانده حفاظت سپاه - با تقدیر و تشکر از زحمات سردار خوشنواز در طول تصدی فرماندهی سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج)، دوران مسئولیت ایشان دراین سپاه را به دلیل اجرای ماموریت‌ها به بهترین وجه ممکن از دوران پر افتخار سپاه حفاظت انصار المهدی (عج) است عنوان کرد.

وی اظهار کرد: سردار خوشنواز یکی از چهره‌های ماندگار و مومن سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) است که با اخلاق حسنه و متعادل و در پیش گرفتن تقوا در روش مدیریتی خود یکی از دوران پرافتخار را برای این سپاه رقم زد و تودیع ایشان در راستای سیاست‌های تحولی و تدابیر فرمانده سپاه صورت گرفته است ضمن اینکه رضایتمندی کارکنان تحت امر سردار خوشنواز مهر تاییدی برحسن عملکرد ایشان است.

سردار خوشنواز نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارکنان به دلیل همکاری صمیمانه در اجرای هرچه بهتر ماموریت‌ها، موفقیت‌های حاصله را نتیجه لطف خداوند متعال و عنایات خاصه ائمه معصومین (ع) دانست.

حجت‌الاسلام والمسلمین نعیمی - مسئول نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه - از دیگر سخنرانان این مراسم نگاه مثبت سردار خوشنواز به فعالیت‌های فرهنگی و حمایت‌های همه جانبه برای ارتقای سطح دینی و اعتقادی کارکنان را از عوامل مهم موفقیت ایشان و ارتقای جایگاه سپاه حفاظت انصار المهدی(عج) عنوان کرد و بر آمادگی نمایندگی در جهت همکاری با فرماندهی در ترویج شایستگی‌های پاسداری و وصول به اهداف و ماموریت‌های ابلاغی این سپاه تاکید کرد.

سردار گرجی‌زاده در حال حاضر فرمانده حفاظت سپاه است که با حفظ سمت فرماندهی سپاه حفاظت انصار المهدی(عج) را نیز عهده دار شد.

انتهای پیام

کد N514451