۱
رهبر جنبش انصارالله:

همه جریان‌ها و اقشار مردم در پیروزی انقلاب یمن سهیم هستند

  • ۲بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
آفریقا و خاورمیانه

رهر جنبش انصارالله یمن امروز در اظهاراتی تاکید کرد: ملت یمن به این دلیل که مطالبات مشروع و بر حقی را مطرح کرده بود، در انقلاب خود پیروز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، "عبدالمالک الحوثی" امروز در سخنانی تاکید کرد: ما پیروزی انقلاب مردمی یمن را که اساس مشارکت و مرحله جدید را رقم زد، تبریک می‌گوییم.

وی افزود: انقلاب مردم یمن در واقع بیانگر اراده ملت برای ایجاد "یمن جدید" بود. کار اصلی را در این انقلاب همه کسانی کردند که با تظاهرات، کمک مالی و یا دعاهای خود در آن مشارکت كردند.

رهبر جنبش انصارالله با تمجید از نقش آفرینی مثبت و ملی گرایانه ارتش یمن در عدم اجرای دستورات در زمینه انجام جنایات علیه تظاهرات کنندگان یمنی، افزود: یکی از پیروزی های مهم انقلاب یمن این بود که موانع بزرگی همچون "سرلشکر الاحمر" که به عامل نفوذی مفسدان در حکومت تبدیل شده بود، را کنار زد.

وی افزود: اگر توافقات به امضا رسیده اجرایی شود، دولت مشارکت ملی تشکیل خواهد شد و با شفافیت کامل به مردم یمن خدمت خواهد کرد.

عبدالمالک الحوثی افزود: مفسدان در یمن هم اکنون خود را در جایگاه متضرران می‎بینند، اما توافق به امضا رسیده طرف پیروز و شکست خورده ندارد.

وی تاکید کرد: قبایل و کمیته های مردمی نقش ویژه ای در پیروزی انقلاب مردم یمن ایفا کردند.

رهبر جنبش انصارالله افزود: یمن برای هیچ کشوری به شرط اینکه حاکمیتش محترم شمرده شود، تهدید به شمار نمی رود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.