داعش از حمله آمریکا مطلع بود !

العالم نوشت:

  داعش قبل از آغاز حملات آمريكا مواضع خود را تخليه كرده بود خبرنگار شبکه العالم از سوریه گزارش داد، داعش قبل از آغاز حملات هوایی آمریکا مواضع خود را در استان رقه تخلیه کرده بود و حملات آمریکایی نمایشی بود. "حسام زیدان" روز سه شنبه تأکرد کرد، طبق اعلام منبعی در وزارت خارجه سوریه، دولت آمریکا به نماینده سوریه در سازمان ملل ابلاغ کرده بود که ارتش این کشور مواضع داعش را در چند منطقه استان رقه هدف حمله هوایی قرار خواهد داد.

وی گفت: پس از این، جنگنده های آمریکا مواضع و اماکن استقرار اعضای داعش را در شهر رقه - مرکز استان رقه - بمباران کردند اما منابع خبری معتقدند که داعش قبل از آغاز حملات هوایی، مواضع اصلی خود را در شهر رقه تخلیه و اعضای ارشد خود را از این شهر خارج کردند. خبرنگار العالم ادامه داد: هنوز به طور یقین معلوم نیست که آیا حملات هوایی آمریکا به مواضع داعش در رقه واقعی بوده است یا نه.

وی افزود: ارتش سوریه در حال ادامه عملیات علیه گروه های مسلح و تروریستی در مناطق مختلف به خصوص در استان ریف دمشق است. خبرنگار العالم گزارش داد: پیشروی ارتش سوریه در شهر عدرا همچنان ادامه دارد، و ارتش توانست مناطق "تل صوان" و "تل کردی" را بازپس بگیرد و مسیرهای ارتباطی تروریست ها را مسدود کند. -

52261

کد N514252